Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórca Elden Ring czuje ciepło tej ekstrawaganckiej edycji duchów demonów na PS5

Wewnętrznie ten autor żartował, że szkoda, że ​​FromSoftware mogło nakłonić Bluepoint Games do przerobienia tego elden pierścień przed jego wydaniem w lutym. Nadchodzące RPG fantasy ma oczywiście niezwykły kierunek artystyczny, do którego jesteśmy przyzwyczajeni Złe duchy Deweloper, ale pod względem czysto technicznej siły, wygląda na przestarzały wraz ze świetnym remake’iem PlayStation 5 dusze demonów.

To coś, co przyznał w wywiadzie reżyser Hidetaka Miyazaki Magazyn EDGE, napisane przez VGC. „Jestem pewien, że nasz zespół grafików to poczuł […] Powiedział, zapytany o szczerość dusz Szatana. „Wierność graficzna nie jest czymś, co ustalamy jako najwyższy priorytet. To, czego wymagamy pod względem grafiki, zależy od systemów i wymagań samej gry, a także ma niższy priorytet w porównaniu z innymi elementami rozwoju.”

„Zawsze jest to obszar, w którym trochę przepraszam mój zespół grafików, ponieważ wiem, że pracują tak ciężko” – wyjaśnił. „I tak ciężko pracowali nad Elden Ring — nasz zespół ds. systemów graficznych i nasi programiści pchnęli wiele nowych funkcji, aby stworzyć najlepszą grę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.” „

Warto zauważyć, że Elden Ring to gra wieloosobowa i wieloosobowa, podczas gdy Demon’s Souls zostało zremasterowane wyłącznie na PS5. Co więcej, najnowsza wersja FromSoftware przyjmuje bardziej strukturę otwartego świata, podczas gdy nowa wersja Bluepoint Games opiera się na tytule o znacznie mniejszym ogólnym zakresie, co pozwala na trudniejsze przepychanie sprzętu.

Miyazaki wyjaśnił, że nie grał w Demon Spirit Edition, ponieważ „nie lubi grać w gry, które stworzyłem w przeszłości”. Powiedział: „W przeszłości była to trudna gra, ze stosunkowo trudnym rozwojem, więc martwiłem się, że nowi gracze nie będą cieszyć się nią w ten sam sposób. W końcu jestem szczęśliwy widząc reakcję i Cieszę się, że ludziom się to podoba”.

READ  Mówi się, że NVIDIA testuje kartę graficzną o mocy 900 W z procesorem graficznym Ada AD102 nowej generacji