Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sable jest dziś prezentem od Epic Games Store

Sable jest dziś prezentem od Epic Games Store

Sable to dzisiejsza świąteczna darmowa gra w Epic Games Store.

Gra eksploracyjna w otwartym świecie, w której „wyruszasz w wyjątkową i niezapomnianą podróż i sterujesz sobolem w szybowcu” – to najnowsza darmowa gra w Epic Games Store. Możesz to sprawdzić poniżej:

Sable — Opowiedziana gra Gamescom 2020.

Donlan napisał w swojej książce Zalecana jest recenzja Sable.

„Jej pustka w jakiś sposób zawiera duże liczby. To mój rower – mogę wymieniać części i zmieniać kolory. Te spodnie, które znalazłem jakiś czas temu, mogę jechać w pełnym zestawie. Są statki kosmiczne. Samotna sztuczna inteligencja opowiada historię, którą możesz zszyć, jeśli możesz dotrzeć do nich wszystkich.” Są ludzie, których można spotkać i artefakty, o których można pomyśleć.

W 2020 roku EGS podarowało 12 zapałek w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Liczba ta wzrosła do 15 gratisów w 2021 roku i wygląda na to, że tak Rok 2022 będzie kontynuacją tradycji.

Sable to czwarty darmowy prezent od Epic w ciągu naszych 15 darmowych dni; Mieliśmy również okazję spakować Bloons TD 6, Horizon Chase Turbo i Zadanie Z 2.

Niestety, nie ma sposobu, aby wrócić i otrzymać te gratisy po upływie 24-godzinnego okresu, więc sprawdzaj codziennie, jeśli chcesz zaktualizować swoją bibliotekę EGS w okresie świątecznym.

READ  PSA: Pamiętaj o aktualizacji kontrolerów Switch Joy-Con i Pro