Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wordle Answer 213 Dzisiaj – 18 stycznia 2022 Słowa i wskazówki zaczynają się codziennie

Oto czym jest dzisiaj Wordle, 18 stycznia 2022 r., układanka numer 213.

Wordle to całkiem nowa gra, która obecnie zyskuje popularność i jest to bardzo prosta, ale genialna gra. Celem gry jest odgadnięcie pięcioliterowego słowa dnia w zaledwie sześciu próbach. Haczyk polega na tym, że w ogóle nie ma pojęcia, czym jest to słowo, co oznacza, że ​​może to być dosłownie wszystko! Działa to tak, że jeśli odgadniesz słowo, litery w słowie zmienią kolor na zielony, żółty lub szary. Jeśli zmieni kolor na zielony, oznacza to, że znalazłeś właściwą literę we właściwym miejscu. Jeśli zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera pojawia się w słowie, ale nie tam, gdzie ją odgadłeś. Jeśli zmieni kolor na szary, oznacza to, że w ogóle nie pojawia się w słowie.

Gra Wordle – jak grać

Musisz się upewnić, że odgadniesz właściwe słowa, a nie tylko przypadkowe litery, ponieważ nie pozwolą Ci one odgadnąć odpowiedzi. Teraz, jeśli uznasz to za zbyt łatwe, możesz uczynić grę trudniejszą, wybierając w ustawieniach tryb trudny. Oznacza to po prostu, że będziesz musiał użyć wszystkich liter, które odgadłeś poprawnie w poprzednim odgadnięciu, we wszystkich kolejnych odgadnięciach.

Nowy Wordle jest wypuszczany codziennie o północy (GMT), ponieważ założyciel gry znajduje się w Wielkiej Brytanii. Należy jednak pamiętać, że strona używa amerykańskiego angielskiego, niektóre słowa są pisane inaczej niż angielski angielski, co w przeszłości powodowało potknięcia niektórych graczy!

Wordle Słowo dnia 212 Odpowiedzi

Czym jest dzisiaj Wordle Answer 213? (18 stycznia 2022)

Dzisiaj udzielimy Ci kilku wskazówek dotyczących Wordle, ponieważ wiemy, że niektórzy ludzie będą po prostu szukać pomocy, a nie od razu właściwej odpowiedzi, więc przewijaj powoli.

Podpowiedź 1: Zawiera literę X

Wskazówka 2: zaczyna się na literę P

READ  Odkrycie Skyrim kończy 10-letnią tajemnicę

Wskazówka 3: Słowo to rzeczownik

Odpowiedź:

że to agent!

Słowo 213
Słowo 213

Upewnij się, że codziennie wracasz z Wskazówkami do następnego słowa (214) i dobrze sobie radzisz, jeśli dostaniesz słowo dnia bez patrzenia na odpowiedź!