Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ronald Carrabia, były szef mafii w Dolinie, umiera w wieku 92 lat | Wiadomości, sport, praca

Zmarł były szef frakcji Youngstown z rodziny przestępczości zorganizowanej z Cleveland – Ronald „Krab Ronnie” Crapia.

Były gangster, który mieszkał w Polsce, miał 92 lata i zostawił żonę i dwoje dzieci. Rzeczniczka Baker potwierdziła śmierć Home’a. Ustalenia są w toku.

Raport z www.gangsterreport.com zauważył, że Rooney był „prawdziwym podziemnym politykiem Trzech Braci Gangsterów”.

Jego bracia Charlie i Orly (Orlando) byli Crapia, którzy należeli do frakcji mafii z Cleveland, która walczyła z frakcją Pittsburgha o kontrolę nad obszarem Youngstown Warren w latach 60., 70. i wczesnych 80. XX wieku.

Jednak „Krab Ronnie” jest znany z tego, że został uwięziony pod koniec lat 70. – i odsiedział około 25 lat więzienia – jako wspólnik w zamachu bombowym z 1978 r. na gangstera z Cleveland, Danny’ego Greena.

Historia Associated Press w 2002 r. wskazywała, że ​​prokurator okręgowy hrabstwa Cuyahoga, który otrzymał wyrok skazujący na zaostrzone morderstwo Ronalda – Carmen Marino – napisał list do Ohio Parole Board na dzień przed przejściem na emeryturę, zalecając zwolnienie Carrapii z więzienia. Na podstawie tego listu Crapia została wypuszczona 24 września 2002 r. Marino został ostro skrytykowany przez FBI z Cleveland District, które pomogło w śledztwie w sprawie morderstwa Greena.

Karabia został również osadzony w więzieniu w latach 80., kiedy FBI badało jego próby prowadzenia nielegalnej operacji bukmacherskiej poza barem sportowym w hrabstwie Mahoning.

Adwokat okręgowy hrabstwa Mahoning, Paul Gaines, powiedział w czwartek, że śmierć „Kraba Ronniego” oznacza koniec mrocznej ery w dolinie Mahoning.

„To były naprawdę ciężkie czasy dla Valley i na szczęście minęły” – powiedział Gaines. „Ale chciałbym złożyć kondolencje rodzinie Karabii”.

Na procesie związanym ze śmiercią Greena adwokat Carmen Polisi broniła Crapii, która zyskała większą sławę jako kapitan front-office w NFL dla Cleveland Browns i San Francisco 49ers. Policja niedawno prowadziła winnicę i winiarnię w środkowej Kalifornii.

READ  Rublow poprawił się do 15-2 roku dzięki wygranej Indian Wells

Artykuł Associated Press doniósł, że Polisi określiła kilku świadków oskarżenia jako „kłamców i zboczeńców”. Wyznany zamachowiec Raymond Ferretto, który był świadkiem oskarżenia, zmienił swoją historię, by później obwinić Ronalda Crapię za zlecenie strajku Greene’owi.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej