Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ronald Crapia, były szef mafii, zmarł w wieku 92 lat |  Wiadomości, sport, praca

Ronald Crapia, były szef mafii, zmarł w wieku 92 lat | Wiadomości, sport, praca

Były przewodniczący frakcji Youngstown rodziny przestępczości zorganizowanej z Cleveland — Ronald „Krab Ronnie” Crapia – zmarł.

Były gangster, który mieszkał w Polsce, miał 92 lata i zostawił żonę i dwoje dzieci. Rzeczniczka Baker potwierdziła śmierć Home’a. Ustalenia są w toku.

Raport z www.gangsterreport.com wskazuje, że Rooney jest „Prawdziwy polityk w podziemiach Trzech Braci Gangsterów”.

Jego bracia Charlie i Orly (Orlando) byli Crapia, którzy należeli do frakcji mafii z Cleveland, która walczyła z frakcją Pittsburgha o kontrolę nad obszarem Youngstown Warren w latach 60., 70. i wczesnych 80. XX wieku.

„Krab Ronnie” Jednak jest bardziej znany ze swojego uwięzienia pod koniec lat 70. – i spędzenia prawie 25 lat w więzieniu – jako wspólnik w zamachu bombowym w 1978 r. w sprawie morderstwa gangstera z Cleveland, Danny’ego Greena.

Historia Associated Press w 2002 r. wskazywała, że ​​prokurator okręgowy hrabstwa Cuyahoga, który otrzymał wyrok skazujący na zaostrzone morderstwo Ronalda – Carmen Marino – napisał list do Ohio Parole Board na dzień przed przejściem na emeryturę, zalecając zwolnienie Carrapii z więzienia. Na podstawie tego listu Crapia została wypuszczona 24 września 2002 r. Marino został ostro skrytykowany przez FBI z Cleveland District, które pomogło w śledztwie w sprawie morderstwa Greena.

Karabia został również osadzony w więzieniu w latach 80., kiedy FBI badało jego próby prowadzenia nielegalnej operacji bukmacherskiej poza barem sportowym w hrabstwie Mahoning.

Prokurator okręgowy hrabstwa Mahoning Paul Gaines powiedział w czwartek „Ronnie w kości” Śmierć oznacza koniec mrocznej ery w Mahoning Valley.

„To były naprawdę ciężkie czasy dla Doliny i na szczęście minęły” Zyski powiedział. „Ale chciałbym złożyć kondolencje rodzinie Karabii”.

Na procesie związanym ze śmiercią Greena adwokat Carmen Polisi broniła Crapii, która zyskała większą sławę jako czołowy biegun NFL w Cleveland Browns i San Francisco 49. Politycy niedawno prowadzili winnicę i winiarnię w środkowej Kalifornii.

READ  Patryk M. Martinucciego 1976-2023 | Wiadomości, sport, praca

Polityka wezwała wielu świadków oskarżenia „Kłamcy i zboczeńcy”, Podała Associated Press. Wyznany zamachowiec Raymond Ferretto, który był świadkiem oskarżenia, zmienił swoją historię, by później obwinić Ronalda Crapię za zlecenie strajku Greene’owi.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej