Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Roberta J.  „Zeke” Zieliński, Polska, Ohio Nekrolog

Roberta J. „Zeke” Zieliński, Polska, Ohio Nekrolog

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – Robert J. „Zeke” Zieliński, 83 lata, patriarcha rodziny Zielińskich, łagodny olbrzym, który kochał Boga i cenił swoją rodzinę, a zwłaszcza swoją ukochaną żonę Patty, zmarł spokojnie w sobotę wczesnym rankiem, 21 października, 2023 w otoczeniu kochającej rodziny. .

Bob urodził się 19 marca 1940 roku w Youngstown jako syn Johna i Rosemary Fock Zelonich.

Bob pracował dla Wean United do końca lat 70., następnie na początku lat 80. wrócił do szkoły, aby naprawić ogrzewanie i klimatyzację. Po ukończeniu studiów był właścicielem i operatorem firmy RJZ Home Appliance Repair. Pracował niestrudzenie w swoim zawodzie. Niezależnie od tego, czy był środek nocy, czy na wakacjach, Bob był tam, aby naprawić Twój sprzęt.

Był zagorzałym fanem sportu wszystkich drużyn z Cleveland. Bob grał przez wiele lat w lidze Steel Valley Softball League w klubach Park Inn i Teenie’s Tavern. Brał udział w tworzeniu pierwszej ligi softballu dziewcząt w Mill Creek w 1974 roku i zarządzał zespołem Bear’s Club. Bob lubił grać w karty ze swoimi kumplami, a także uprawiać sport i przez ostatnie kilka miesięcy nadal chodzić do YMCA w Boardman.

Najważniejszą częścią jego życia były liczne wnuki. Sprawiły mu tyle radości, że nie mógł powstrzymać się od powrotu do domu na lunch, ilekroć tam byli, ze słodyczami w rękach i uściskami. On i Patti zawsze jeździli na imprezy dla wnuków, niezależnie od czasu i odległości. Bob lubił jeździć samochodem ze swoją żoną Patty, zwłaszcza do Conneaut Township Beach.

Był członkiem św. Pawła Apostoła w New Middletown.

Bob z dumą służył swojemu krajowi w armii amerykańskiej od 1959 do 1962 roku i mieszkał w Europie.

Jego żona Patricia „Patty” (Fiano), którą poślubił 29 czerwca 1964 r., zmarła 1 lipca 2020 r.

READ  Sebastian Coe mówi, że sport powinien walczyć o utrzymanie zakazu w Rosji

Trójka jego dzieci, Rob Zieliński, Gayle (Dave) Bartholomew i Desiree (Dan) Santangelo, zawsze będzie z miłością wspominana przez Boba; synowa Alana Zieliński; sześcioro wnuków: Alexa (Micah) Mathis, Robbie Zieliński, Jessica (Jared) Concilio i Allison, Alex i Ava Santangelo; dwie wnuczki, Thea i Haley Mathis oraz brat Edward Zielonich.

Oprócz żony i rodziców Boba poprzedziła śmierć jego brata Ryszarda Zielonicha.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w godzinach 17:00–19:00 w czwartek 26 października 2023 r. do domu pogrzebowego Rossi Brothers and Lellio Funeral Home, 4442 South Avenue w Boardman.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 27 października 2023 r. o godzinie 10.30 w domu pogrzebowym.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół do oferowania rodzinie modlitw i wsparcia poprzez rozmowy telefoniczne, SMS-y, e-maile lub odwiedzanie Księgi Pamięci pod adresem www.rossifunerals.com.

Do Wysłać kwiaty Dla rodziny lub Zasadzić drzewo Pamięci Roberta J. „Zeke” Zełenskiego, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Sklep ze szczerą empatią.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w czwartek, 26 października o następujących przybliżonych godzinach: 5:17 w WKBN, 8:39 w FOX, 17:21 w WYTV i 18:35 w MyYTV. Film zostanie zamieszczony tutaj w dniu transmisji.