Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert T. Fusescu 1939-2022 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Robert T. Fusescu, lat 83, odszedł spokojnie w czwartek, 22 grudnia 2022 r., otoczony kochającą rodziną.

Robert urodził się 25 czerwca 1939 roku w Youngstown jako syn Antoniego i Józefiny Sora Fucisco.

Robert był absolwentem South High School. Z dumą służył swojemu krajowi w armii amerykańskiej od 1959 do 1962 roku.

Przeszedł na emeryturę w 2002 roku, po 44 latach służby, w Lake Park Metal Stamping, a następnie został Lake Park Tool and Die.

Jest członkiem kościoła Our Lady of Sorrows, Eagles 213, od października 1996 roku, służąc jako powiernik przez ponad 20 lat, Catholic Veterans Post 1292 i Lake Melton Boat Club.

W młodości Robert był zapalonym melonikiem i lubił polować. Jego ulubioną rozrywką było spędzanie czasu z rodziną, wakacje na Florydzie i spędzanie czasu na basenie. Szczególnie lubił niedzielne wypady z żoną, spędzanie czasu z córkami, zakupy czy załatwianie sprawunków.

Robert zawsze będzie miło wspominał swoją byłą żonę, Lindę R. Joist; cztery córki, Denise Mencher, Diane (Steven) Pacciani, Barbara (Daniel) Montemarano i Nancy (Philip) Dobransky; dziewięcioro wnucząt, Michael Meili, Brittany i Jeffrey Pacciani, Anthony i Cheyenne Montemarano, Julianna Lesnar, Brooke, Brandon, Briana Doberanski; troje prawnuków, Taylor Meili, Zeppelin Montemarano i Amelia Barbados; dwóch braci, Anthony (Joan) Fusesco i Thomas (Peggy) Fusesco; szwagierka Darlene (Eugene) Yavorcik; I wielu kochających siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców śmierć poprzedziły go dwie szwagierki, Patricia LaTesi i Joyce (Ronald) Garvey.

Rodzina przyjmie przyjaciół w środę 28 grudnia 2022 r. w godzinach 10-11 rano w parafii Matki Bożej Bolesnej w kościele św. Macieja, a następnie o godzinie 11.00 odbędzie się Msza św.

Przygotowania powierzono profesjonalnej opiece Braci Rossi i Domu Pogrzebowego Lellio, 4442 South Ave. Zarządca.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół do ofiarowania modlitw i wsparcia rodzinie przez telefon, SMS-y lub e-mail, lub do odwiedzenia Księgi Pamięci na stronie www.rossifunerals.com.

READ  Wojna na Ukrainie: Uchodźcy są ciepło przyjmowani w Polsce po ucieczce z sił Władimira Putina | wiadomości ze świata

(specjalne zawiadomienie)