Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sandra L. Cretella 1938-2022 |  Wiadomości, sport, praca

Sandra L. Cretella 1938-2022 | Wiadomości, sport, praca


SACO, Maine — Sandra Louise Cretella Kirby, lat 83, z Saco w stanie Maine, dawniej Polska, Ohio, zmarła spokojnie w swoim domu 16 lipca 2022 r. ze swoim kochającym synem Larrym u boku.

Rodzina i przyjaciele zawsze będą pamiętać Sandrę za jej silną wiarę w Boga, oddanie rodzinie i miłość do ogrodnictwa.

Urodziła się 3 listopada 1938 roku w Youngstown jako córka Samuela i Helen Means Kretelli, w późniejszym życiu przeniosła się do Polski, gdzie pozostała aż do spełnienia życiowego marzenia o przeprowadzce do Maine.

Sandra ukończyła w 1957 roku Girard High School i pracowała dla Packard Electric Plant, Warren General Hospital, Global Relief i American Heart Association.

Sandra była lojalną i stałą członkinią Bazyliki Matki Bożej z Góry Karmel.

Lubiłem chodzić do kościoła, czytać i spędzać czas w oceanie. Szczególnie kochała swoje dzieci, Larry’ego i Rachel, oraz wnuki, którym poświęciła swoje życie.

Sandra zostawiła swoje cenne wspomnienia, syna Larry’ego Kirby’ego z Saco w stanie Maine, z którym wróciła do domu; córka Rachel Kirby z Boardmana; jej sześcioro wnucząt, Sarah (Dominic) Marchionda, John, Zack, Will, Samantha i Gracie; jej wnuczka Mayella Marchionda; i syna, Johna Rossa z Sandy Lake w Pensylwanii.

Ze strony rodziców śmierć Sandry poprzedził brat Kennetha Cretelli.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 16:00 we wtorek 27 grudnia 2022 r. w Bazylice Matki Bożej z Góry Karmel, 343 Mount Carmel Avenue, Youngstown, OH 44505, w obecności prałata Michaela J. Cariglio. Msza jest otwarta dla wszystkich przyjaciół i rodziny Sandry.

Datki na pamiątkę Sandry można składać w kościele Matki Bożej z Góry Karmel, 343 Across Mount Carmel, Youngstown, OH 44505.

(specjalne zawiadomienie)