Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert Lewandowski wraca do Bayernu Monachium

Robert Lewandowski wraca do Bayernu Monachium

Robert Lewandowski przybywa do Bayernu Monachium w swoim Bentleyu, ponieważ decyduje się nie uderzać – ale ostatnia oferta Barcelony w wysokości 43 milionów funtów może dać mu wyjście, którego chce

  • Robert Lewandowski wrócił do przedsezonowych treningów Bayernu Monachium
  • Napastnik chce odejść po tym, jak powiedział klubowi, że chce nowego wyzwania
  • Jego chęć odejścia wzbudziła wątpliwości, czy wróci do niemieckiego klubu
  • Barcelona bardzo chce go podpisać, ale wciąż stara się uregulować swoją sytuację finansową

Robert Lewandowski wraca do przedsezonowego treningu w Bayernie Monachium, kilka tygodni po tym, jak powiedział im, że tego lata chce opuścić klub.

Gwiazda Bayernu Monachium zaszokowała gigantów Bundesligi po zakończeniu sezonu, wyrażając chęć odejścia po ośmiu latach.

Barcelona próbuje zaatakować, ale porozumienie nie zostało jeszcze osiągnięte, co zmusza reprezentację Polski do powrotu do gigantów Bundesligi.

Jego krzyki, aby uciec, wywołały pytania, czy wróci do Bayernu Monachium, gdzie mógłby uderzyć siłą przez wyjście, ale widziano go, jak przybył we wtorek rano.

Chętny napastnik Robert Lewandowski wrócił do przedsezonowych treningów w Bayernie Monachium

Lewandowski został sfotografowany podczas jazdy do placówki medycznej przez Sky Sports na kontrole przed sezonem, podczas gdy Barcelona nadal zwiększa ich zainteresowanie.

READ  Turniej Rugby Runda 4: Jak oglądać Wallabies vs Republika Południowej Afryki, drużyny, mecze i nie tylko | Najnowsze wiadomości o rugby

LaLiga przygotowuje się do licytacji za około 43 mln funtów (50 mln euro), a Bayern otwiera się za 43 do 47 mln funtów (50 do 55 mln euro), zgodnie z Sky Sports.

33-latek stał się jednym z najniebezpieczniejszych napastników w świecie futbolu, ale nie udało mu się podpisać nowego kontraktu – został mu tylko rok kontraktu – i poinformował szefów klubów o chęci podjęcia nowego wyzwania.

Lewandowski chce, aby Julian Nagelsmann (z lewej) opuścił Bayern tego lata, by podjąć nowe wyzwanie

Lewandowski chce, aby Julian Nagelsmann (z lewej) opuścił Bayern tego lata, by podjąć nowe wyzwanie

Prezydent Barcelony Joan Laporta potwierdził niedawno, że złożył ofertę podpisania kontraktu z polskim napastnikiem. Złożyliśmy im ofertę [Bayern] Zostaniemy i poczekamy na odpowiedź.

Xavi dodał już do swojego składu w letnim okienku transferowym obrońcę Andreasa Christensena i pomocnika Franka Keseya, obaj korzystający z darmowych transferów, i teraz chce wzmocnić atak.

Barcelona, ​​wciąż odczuwająca finansowe skutki pandemii koronawirusa, ma zebrać fundusze po zwolnieniu Clementa Lengleta z Tottenhamu, podczas gdy Manchester United kontynuuje rozmowy na temat możliwej umowy dla Frenkie de Jong.

Odejścia mogą pozwolić im na podpisanie kontraktu z Lewandowskim, podczas gdy europejscy giganci Chelsea i Paris Saint-Germain zostali również powiązani z ruchem płodnego napastnika.

Barcelona, ​​pod wodzą Xaviego, próbuje gromadzić pieniądze, by uzgodnić umowę na sprowadzenie napastnika na Camp Nou

Barcelona, ​​pod wodzą Xaviego, próbuje gromadzić pieniądze, by uzgodnić umowę na sprowadzenie napastnika na Camp Nou

Próba odejścia Lewandowskiego z Bayernu spotkała się z zaciekłym sprzeciwem klubu i krajowej prasy, a zawodnikowi zarzucono, że ma zły stosunek do klubu, co uczyniło go wybitnym zawodnikiem.

Ale odpowiedział na te sugestie, mówiąc, że docenia wsparcie Bayernu na przestrzeni lat, ale uważa, że ​​musi być szczery w swojej sytuacji i podążać za pragnieniem „nowej fazy”.

„Nie jestem samolubny” – powiedział w wywiadzie. Budować. „Wiem, co miałem w Bayern Monachium i bardzo to doceniam. Wiem również, że robiłem co w mojej mocy, aby nie zawieść klubu i fanów przez ostatnie osiem lat. Po tym czasie czuję, że nadszedł czas na Nowa scena.

READ  Oglądanie akcji olimpijskich: dobrze być Bradem

Szanuję Bayern Monachium i jego zasady. Ale zmiany, szczególnie po tym czasie, są częścią życia klubu i zawodnika. Mam nadzieję, że to nie jest samolubne. Mam kontrakt, ale starałem się też to wyjaśnić. klub, jak się czuję.

Lewandowke zdobył 14 głównych trofeów w Bayernie - w tym Ligę Mistrzów w 2020 roku

Lewandowke zdobył 14 głównych trofeów w Bayernie – w tym Ligę Mistrzów w 2020 roku

Zawsze starałem się robić wszystko, co w mojej mocy, aby Bayern Monachium spełniał oczekiwania zespołu i kibiców. Doceniam fanów Bayernu Monachium, zawsze mnie wspierali. Gdybym nie był szczery w swojej sytuacji, czułbym, że nie jestem uczciwy wobec fanów.

Ciesz się kolejnym wspaniałym sezonem w Bundeslidze – zdobywając 50 goli we wszystkich rozgrywkach, aby naprawdę znaleźć się wśród najlepszych napastników w historii futbolu. Ale wygrał wszystko, co mógł, w Bayernie Monachium, a pragnienie nowego wyzwania nie było czymś, co mógł zignorować.

Lewandowski nie powstrzymywał się, gdy próbował wymusić ruch, mówiąc „coś we mnie umarło”, wyjaśniając, dlaczego chciał odejść – i twierdząc, że żaden gracz nie będzie chciał do nich dołączyć, jeśli zablokowaliby jego ruch.

Reklamy