Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

RFK Jr – Na żywo: Musk ujawnia, że ​​przychody z Twittera spadły o połowę, gdy jest gospodarzem Anti-Vax 2024 w Białym Domu

RFK Jr – Na żywo: Musk ujawnia, że ​​przychody z Twittera spadły o połowę, gdy jest gospodarzem Anti-Vax 2024 w Białym Domu

Robert F Kennedy Jr rozpoczyna kampanię 2024

Demokratyczny kandydat na prezydenta i wybitny zwolennik antyszczepionkowców Robert F. Kennedy Jr. dołączy do Elona Muska i Davida Sachsa na Twitterze Spaces w poniedziałek (5 czerwca) o godzinie 14:00 na rozmowę.

„Ustaw przypomnienia o moich nadchodzących Spaces z Elonem Muskiem i moderatorem Davidem Sacksem!” Pan Kennedy napisał na Twitterze dzień przed wydarzeniem.

Do pana Kennedy’ego dołączą również Tulsi Gabbard, Balaji Srinivasan, Dean Malik, Michael Shellenberger i Kelly Slater, którzy prawdopodobnie będą zadawać pytania i podtrzymywać płynność rozmowy.

Przestrzenie na Twitterze pojawiają się zaledwie kilka tygodni po tym, jak pan Musk i pan Sachs zorganizowali podobne wydarzenie audio z kandydatem na prezydenta Ronem DeSantisem i ich kierownictwem, gdzie rozpoczął swoją kampanię.

Warto zauważyć, że przestrzenie były pełne usterek technologicznych, które Sachs przypisywał dużej liczbie słuchaczy.

Po wydarzeniu pan Musk powitał wszystkich kandydatów na Twitterze i powiedział, że będzie otwarty na przyjęcie innych kandydatów na swoich Twitter Spaces.

Ale niektórzy byli niezadowoleni z decyzji pana Muska o przyjęciu pana Kennedy’ego, ponieważ wcześniej został on wyrzucony z platform społecznościowych za szerzenie dezinformacji.

1686024000

Instagram przywraca Roberta F. Kennedy’ego Jr

Instagram przywrócił konto osobiste Roberta F. Kennedy’ego Jr. w niedzielę 4 czerwca, zaledwie dzień przed planowanym wydarzeniem Twitter Spaces z Elonem Muskiem.

Konto osobiste pana Kennedy’ego zostało zablokowane w 2021 roku po tym, jak uporczywie publikował fałszywe informacje o Covid-19 i szczepionkach na swoim koncie na Instagramie.

Ale z powodu jego niedawnej kandydatury na prezydenta, Kennedy został przeliczony.

Rzecznik firmy macierzystej Meta, Instagrama i Facebooka, powiedział w oświadczeniu dla Washington Post.

Ariany Bayou6 czerwca 2023 05:00

1686020445

Jack Dorsey popiera Roberta F. Kennedy’ego Jr. na prezydenta

Wydaje się, że współzałożyciel i były dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey, w tweecie poparł Roberta F. Kennedy’ego Jr. na prezydenta.

Dorsey udostępnił link YouTube do wywiadu Fox News z 69-letnim siostrzeńcem Johna F. Kennedy’ego w niedzielę, zatytułowanego „Robert F. Kennedy Jr. twierdzi, że może pokonać Trumpa i DeSantisa w 2024 roku”.

Pan Dorsey zamieścił na Twitterze link. Dorsey napisał: „On może i chce”.

Ariany Bayou6 czerwca 2023 04:00

1686016845

Robert F. Kennedy Jr. zlekceważony przez swoją rodzinę podczas sesji prezydenckiej w 2024 roku

Działacz antyszczepionkowy i teoretyk spiskowy Robert F. Kennedy Jr. oficjalnie ogłosił, że jest kandydatem w przyszłorocznych prawyborach prezydenckich Demokratów, kończąc czterdziestoletni okres wyborów prezydenckich bez członka jego słynnej rodziny na karcie do głosowania.

Ariany Bayou6 czerwca 2023 03:00

1686013245

Cheryl Hines mówi, że kampania jej męża jest „czasami seksowna”

Cheryl Hines, żona Roberta F. Kennedy’ego Jr., dołączyła do Twitter Space w poniedziałek (5 czerwca), aby wyrazić swoje niechętne wsparcie dla męża.

Pani Haynes, lat 57, została nieoczekiwanie poproszona przez Davida Sachsa o wzięcie udziału w rozmowie i poproszona o skomentowanie kampanii jej męża.

„To było naprawdę interesujące, a czasem ekscytujące” — powiedziała ze śmiechem pani Haynes. „Wiem, że będą wyzwania, którym mam nadzieję sprostać – wiem, że będę wystarczająco silny – aby stawić im czoła”.

— Przejdziemy przez nie — powiedziała pani Haynes.

Opisała swojego męża jako „jego własny element” i powiedziała, że ​​jest pewna, że ​​tak powinien.

Ariany Bayou6 czerwca 2023 02:00

1686009645

RFK Jr: „Nigdy więcej nie będę musiał rozmawiać o szczepionkach”

1686007974

Strategia Muska staje się coraz bardziej jasna: zalać region BS

Musk wie, że nie możemy oderwać wzroku od jego występu. Eric Garcia pisze, że używa go do wyrzucania jak największej liczby dezinformacji.

Graeme Massey6 czerwca 2023 00:32

1686006045

Posty RFK Jr na Twitterze wygasają po dwóch godzinach

Po dwóch godzinach rozmów o swoich poglądach i poglądach politycznych Robert F. Kennedy Jr. zakończył swój wpis na Twitterze z Elonem Muskiem około 16:30 czasu wschodniego w poniedziałek, 5 czerwca.

Podczas swojej długiej rozmowy z panem Muskiem, Davidem Sachsem i innymi, Kennedy przeszedł wiele odcieni, chwaląc Muska innym, dzieląc się teoriami spiskowymi dotyczącymi Covid-19 i przemysłu farmaceutycznego.

W pewnym momencie do rozmowy włączyła się żona Kennedy’ego, Cheryl Hines, by wyrazić swoje niechętne poparcie dla kampanii męża.

Ariany Bayou6 czerwca 2023 00:00

1686004914

Elon Musk promuje treści transfobiczne, podczas gdy mowa nienawiści na jego skrajnie prawicowej platformie rośnie

Dyrektor generalny Twittera obiecuje lobbować przeciwko opiece potwierdzającej płeć i chce, aby lekarze trafiali do więzienia, ponieważ zwolennicy LGBT + i grupy strażnicze ostrzegają, że platforma otwiera drzwi do nadużyć, donosi Alex Woodward.

Graeme Massey5 czerwca 2023 23:41

1686002445

RFK Jr chwali Elona Muska za „uratowanie amerykańskiej demokracji” podczas wydarzenia na Twitterze

Kandydat na prezydenta i antyszczepionkowy teoretyk spiskowy Robert F. Kennedy Jr. pochwalił właściciela Twittera, Elona Muska, za jego obronę wolności słowa podczas wydarzenia na Twitterze Spaces z CEO w poniedziałek po południu.

„Chcę ci tylko powiedzieć, jak bardzo cię za to podziwiam i jak bardzo jestem wdzięczny w imieniu mojego kraju” – powiedział. „Przyjedzie tu z innego kraju i będzie kluczowym narzędziem do ratowania amerykańskiej demokracji i wolności słowa”.

Ariany Bayou5 czerwca 2023 23:00

1685998845

RFK Jr mówi, że zakaz dezinformacji na Instagramie nie ma nic wspólnego z „dokładnością faktów”

Podczas dwugodzinnego czatu na Twitterze Spaces pan Kennedy powiedział ludziom, że jego zakaz na Instagramie „nie ma nic wspólnego z… rzetelnością faktów”, mimo że rozpowszechniał dezinformacje na temat Covid-19 i szczepionek.

Ariany Bayou5 czerwca 2023 22:00