Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Archives Zapisują każdy projekt koszulki Pokémon po zamknięciu firmy

Random: Archives Zapisują każdy projekt koszulki Pokémon po zamknięciu firmy

zdjęcie: oryginalny ścieg

Na początku tego roku (właściwie w tym miesiącu) Original Stitch, firma stojąca za linią uroczych T-shirtów Pokémon, zamknęła swoje podwoje na dobre.

Jednak to nie wszystkie złe wieści, ponieważ archiwiści zebrali się za pośrednictwem Discord, aby kontrolować cały zakres projektowania firmy. Wszystko zostało zapisane, w tym filmy z YouTube, wspólne dzieła sztuki i oczywiście ponad 500 unikalnych projektów koszulek Pokemon.

W tej chwili nie jest pewne, czy istnieje plan zrobienia czegokolwiek z tą kwotą, ale z pewnością doceniamy wysiłek włożony w uratowanie całego zakresu. Nie tylko to, ale użytkownik Twittera Lyoto Stwierdza, że ​​cały proces trwał tylko sześć godzin, co jest naprawdę szalone.

Marka T-shirtów Pokémon powstała w 2019 roku, zanim została całkowicie zamknięta 11 czerwca 2023 roku. Po ogłoszeniu zamknięcia, Original Stitch wprowadził szereg zniżek, z których fani mogli skorzystać przy zakupach w ostatniej chwili.

Co sądzisz o tej próbie uratowania kolekcji projektów t-shirtów Pokémon? Martwisz się o zamknięcie firmy? Daj nam znać, co myślisz za pomocą komentarza poniżej.

READ  Mapa Meksyku w Forza Horizon 5 została w pełni ujawniona - Planet GTP