Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że Ubisoft przerabia piracką przygodę Assassin’s Creed: Black Flag

Mówi się, że Ubisoft przerabia piracką przygodę Assassin’s Creed: Black Flag

Podczas gdy nadal walczy o wyprowadzenie jednej pirackiej przygody – przez co mam na myśli grę Skull and Bones, nad którą pracowano o wiele za długo – mówi się, że Ubisoft przygotowuje się do kolejnej: przeróbki gry z rumem klejnot na pełnym morzu, Assassin’s Creed: Black Flag.

Wiadomość, że Ubisoft w końcu zdecydował się dać wszystkim mniej więcej to, czego chcieli Spotyka Kotakuktóry twierdzi, powołując się na dwa źródła zaznajomione z planami wydawcy, że remake jest „nadal we wczesnej fazie”.

Ubisoft Singapore – to samo studio, które wciąż próbuje dokończyć obleganą Skull and Bones – jest „mocno zaangażowane” w projekt, który nie zostanie ukończony przez „co najmniej kilka lat”.

Lore mówi, że Black Flag to najlepsza gra Assassin’s Creed, pomimo tego, co może sugerować ten zjadliwy zwiastun.

Assassin’s Creed: Black Flag, wydana w 2013 roku czwarta ważna pozycja w czasami przezabawnej historii firmy Ubisoft obejmującej sagę, przenosi model akcji z ukrycia w złotą erę piractwa. Pomijając głupią przyszłość, był to absolutny skarb, zabierając graczy – jako czarującego Edwarda Kenwaya – w słoneczną piracką przygodę na Karaibach, z eksploracją pełnego morza i ekscytującą walką.

Źródła Kotaku nie ujawniły, jak szeroki może być Assassin’s Creed: Black Flag, aby uwzględnić dziesięcioletnią lukę między wydaniami, ale tak długo, jak Ubisoft nie próbuje zastąpić piratów NFT Battle Royale Toma Clancy’ego, jestem zdecydowanie Tam.

Jeśli chodzi o Ubisoft Singapur ostatni Piracka gra Skull and Bones – która w szczególności rozpoczęła życie jako rozszerzenie Black Flag – miała pojawić się dopiero w marcu, ale Ubisoft opóźnił grę na czas nieokreślony po rozczarowujących wynikach finansowych w styczniu. Pojawił się ponownie podczas prezentacji Ubisoft Summer Game Fest na początku tego miesiąca, kiedy wydawca ujawnił, że Skull and Bones otrzyma zamkniętą wersję beta w sierpniu.

READ  Do sprzedania Nissan GT-R o mocy 1000 KM

Kotaku, powołując się na wewnętrzną wiadomość e-mail, mówi, że kierownictwo Ubisoft Singapore obecnie zmusza wszystkich twórców gier do pracy w biurze zamiast pracy zdalnej – najwyraźniej zachęcając pracowników do pozostawania do późna i pracy w dłuższych godzinach – aby ukończyć zamkniętą wersję beta.