Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 UK — NA ŻYWO: Najnowsze informacje o uzupełnieniu zapasów od PS Direct, Amazon, Smyths, Littlewoods i nie tylko

PS5 UK — NA ŻYWO: Najnowsze informacje o uzupełnieniu zapasów od PS Direct, Amazon, Smyths, Littlewoods i nie tylko<p> To był wielki miesiąc dla uzupełnienia zapasów PS5, bądź na bieżąco, aby zobaczyć, czy to trwa </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2022/03/08/17/2.jpg?quality=75&width=982&height=726&auto=webp” srcset=”https://static.independent.co .uk/2022/03/08/17/2.jpg?quality=75&width=320&auto=webp&crop=982:726,smart 320w, https://static.independent.co.uk/2022/03/08/17/ 2.jpg?quality=75&width=640&auto=webp&crop=982:726,inteligentny 640w”/></amp-img><figcaption class=

To był wielki miesiąc dla uzupełnienia zapasów PS5, bądź na bieżąco, aby zobaczyć, czy to trwa

(niezależny)

Aktualizacja: PS5 jest teraz wyprzedane za cenę Zabawki Smitha. można odrestaurować w Argos A curry później w tym tygodniu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Gran Turismo 7 Wreszcie na PS5 dołącza do wydania innych tytułów nowej generacji, takich jak elden pierścień A Zakazany horyzont na zachód W 2022 roku recenzja Gran Turismo 7 W zeszłym tygodniu nazwaliśmy tę grę „niepokonanym doświadczeniem wyścigowym”.

Podczas gdy nowe gry na PS5 nadal spadają grubo i szybko, nadal trudno jest zdobyć samą konsolę. Ponad rok od jego uruchomienia klienci nadal zmagają się z utrzymującym się globalnym niedoborem półprzewodników spowodowanym pandemią koronawirusa. Playstation 5 firmy Sony została wydana w listopadzie 2020 r. i chociaż jesteśmy teraz w marcu 2022 r., nadal trudno jest zabezpieczyć PS5.

Chociaż ostatnie dwa tygodnie lutego były bardzo udane pod względem spadków zapasów, nadal jest to najgorszy miesiąc na uzupełnianie zapasów, odkąd zaczęliśmy śledzić konsole w maju 2021 roku, a w ciągu miesiąca miało miejsce tylko 12 spadków. Mam nadzieję, że teraz marzec będzie miesiącem, w którym zaczniemy widzieć, jak sprzedawcy faktycznie dostarczają towary. I jak dotąd wydaje się, że tak jest w przypadku uzupełniania zapasów AmazonkaA EE, HamleysA KupowaćA Playstation DirectA jest bardzoA Littlewoods A AO odbywa się do tej pory.

Nasz blog na żywo jest tutaj, aby przedstawić jedną z nieuchwytnych konsol nowej generacji firmy Sony, a także przedstawić szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej. najlepsze gry A Akcesoria Aby zabrać go wraz z nowym urządzeniem. Jeśli chcesz wiedzieć, którzy sprzedawcy internetowi jako pierwsi uzupełnią zapasy, przewijaj dalej, aby otrzymywać aktualizacje w miarę ich pojawiania się.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1646827224

Czy PS5 jest na stanie w grze?

Nie w tej chwili, nie. PS5 był ostatnio dostępny w magazynie Zabawka 18 lutego i wcześniej widzieliśmy konsole 18 i 19 stycznia oraz w okresie świątecznym. Nic nie wskazuje na to, kiedy nadejdą kolejne akcje, ale spodziewanie się ich przed końcem marca nie byłoby nierozsądne.

Zabawka Od czasu do czasu ma również zapasy PS5 w swoich fizycznych sklepach. Jeśli w Twojej okolicy znajduje się oddział, powinieneś zaglądać regularnie, gdyż pojedyncza konsola będzie częściej wylądować na tamtejszych półkach. Polecamy również sprawdzić Ta lista na Twitterzektóry pojawia się, gdy wszystkie marki gier tweetują o PS5 w sklepie (i Seria Xbox) Spis.

Alistair Charlton9 marca 2022 12:00

1646826024

GTA V pojawi się na PS5 15 marca

Grand Theft Auto V A GTA Online Udadzą się na PS5 15 marca, a więcej szczegółów ogłosimy, jak przenieść zapisane dane, a także złożyć wniosek online na nowej konsoli.

za opłatą Blog PlayStationPodano więcej szczegółów na temat najnowszej aktualizacji flagowego tytułu Rockstar Games, w tym zaktualizowaną grafikę i wydajność. Wersja gry na PlayStation 5 będzie zawierać tryb „Performance RT”, czyli połączenie trybów Fidelity i Performance, które obsługują rozdzielczość 4K z włączonym ray tracingiem i targetowaniem 60 klatek na sekundę.

Wstępne doładowanie pobranych wersji gry będzie dostępne od 8 marca, a fizyczne wydanie spodziewane jest w kwietniu.

Alistair Charlton9 marca 2022 11:40

1646824824

Najlepsze oferty dla Gran Turismo 7

Szukasz najnowszych gier do grania na swoim nowym PS5? Gran Turismo 7 Jest to jedna z największych ekskluzywnych gier Playstation wydanych w ciągu ostatnich kilku dni i na podstawie wczesnych recenzji gry wygląda na zwycięzcę.

w naszej okolicy Recenzja grypowiedzieliśmy, „Może brakować natychmiastowego blasku arkadowej gry wyścigowej, ale jest to doświadczenie, które trwa dłużej i daje więcej satysfakcji. Opanowanie toru za pomocą świeżo tuningowanego samochodu to dobra i korzystna dla wszystkich. ray tracing będzie frustrować niektórych właścicieli PS5, którzy chcą pochwalić się swoją konsolą. Ich systemy menu są czasami dość nijakie, ale podczas wyścigów nie ma nic podobnego.

Jeśli szukasz najlepszej oferty na PS5, możesz teraz kupić PlayStation (69,99 GBP, Playstation.com), Argos (69,99 £, Argos.co.uk), bardzo (69,99 GBP, Bardzo.co.uk), zabawka (69,99 GBP, Game.co.uk), Amazon (było 69,99 GBP, teraz 64,99 GBP, Amazon.co.uk). Kupuj do obniżonej ceny GT7 (64,85 £, Shopto.net), ale Asda poszła o krok dalej i obniżyła cenę do 64 GBP (Asda.com). Dowiedz się więcej o Najlepsze oferty dla Gran Turismo 7 w naszym poradniku zakupowym.

Alistair Charlton9 marca 2022 11:20

1646823624

Najlepszy telewizor 4K dla nowego PS5

Podczas gdy czekamy na kolejne uzupełnienie zapasów PS5, czas pomyśleć o modernizacji telewizora. PS5 wyświetla wideo 4K i może nawet obsługiwać gry działające z szybkością 120 klatek na sekundę. Jest to coś, z czym nie wszystkie telewizory mogą sobie poradzić, więc jeśli chcesz, aby Twoja nowa konsola działała jak najlepiej, nowy telewizor może się przydać.

Zebraliśmy dziewięć najlepszych dostępnych obecnie telewizorów 4K od takich producentów, jak między innymi Samsung, LG, Sony i Panasonic. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić świetny telewizor 4K – ceny naszych ulubionych produktów zaczynają się od 400 funtów.

Alistair Charlton9 marca 2022 11:00

1646822424

Czy możesz kupić PS5 na Main Street?

Tak i nie. Niektóre sklepy mają okazjonalne zapasy PS5 dostępne dla klientów bez wcześniejszej rezerwacji, ale w tym roku dostępnych było bardzo niewiele konsol. Twoje najlepsze opcje to Zabawka A Kowal. Pierwszy z nich ma konto na Twitterze dla każdego ze swoich sklepów, używane do tweetowania, gdy stanie się dostępne PS5 (i Xbox Series X). Aby mieć największą szansę na odkrycie konsoli w lokalnym sklepie, użyj Ta lista na Twitterze Aby wyświetlić każdy tweet ze wszystkich sklepów z grami w Wielkiej Brytanii.

Jeśli chodzi o Zabawki SmithaSprzedawca ma na swojej stronie internetowej narzędzie do sprawdzania zapasów we wszystkich swoich sklepach, czasami widzimy tutaj pokazaną pojedynczą konsolę, ale w tej chwili nie ma zapasów PS5 nigdzie w Wielkiej Brytanii.

Alistair Charlton9 marca 2022 10:40

1646822299

Jak oglądać dzisiejsze wydarzenie PlayStation State of Play

(Sony)

Nadchodzące wydarzenie Sony State of Play odbędzie się jeszcze dzisiaj, 9 marca. Wydarzenia te są wizytówką nadchodzących gier na PS4 i PS5, często ujawniając nigdy wcześniej niepublikowane nagrania.

Nie wiemy jeszcze dokładnie, które gry zostaną dzisiaj pokazane w State of Play, ale PlayStation Artykuły Powiedział fanom, aby czekali na zwrócenie uwagi na nadchodzące gry od „niektórych z naszych ukochanych japońskich wydawców, chociaż będziemy też mieli kilka aktualizacji od innych deweloperów z całego świata”.

Wydarzenie może być transmitowane na Skurcz A youtubeRozpoczyna się o 22:00 GMT. Oczekuje się, że będzie trwać 20 minut. Sony nie powiedziało, które gry będą pokazywane, ale mówi: „Nie będziemy mieć żadnych aktualizacji PlayStation VR2 Adresy lub urządzenia w tej transmisji.

Alistair Charlton9 marca 2022 10:38

1646821224

Czy możesz kupić PS5 bezpośrednio od Sony?

Czasem tak. dla Sony Playstation Direct Sklep internetowy otworzył swoje podwoje pod koniec 2021 roku, ale często jest wyprzedany z konsol PS5. Na początku tygodnia, 8 marca, nastąpiło uzupełnienie zapasów, ale zarówno wersja dyskowa, jak i cyfrowa PS5 są ponownie wyprzedane w PS Direct, bez wskazania, kiedy nastąpi kolejne uzupełnienie.

Alistair Charlton9 marca 2022 10:20

1646820763

Smity już zrobione ponownie

To nie trwało długo. Zabawki Smitha Przez jakiś czas konsole PS5 były dostępne w przedsprzedaży, ale zarówno wersja dyskowa, jak i cyfrowa znów są niedostępne. Uważamy, że uzupełnianie zapasów zajęło mniej niż 10 minut, ale na Twitterze widzieliśmy przynajmniej kilka historii sukcesu. Miejmy nadzieję, że wkrótce Smyths ponownie otrzyma więcej zapasów.

Alistair Charlton9 marca 2022 10:12

1646820263

PS5 można już zamawiać w Smyths Toys

zgodnie z oczekiwaniami, Zabawki Smitha Właśnie wystartował z uzupełnianiem zarówno wersji dyskowej PS5, jak i edycji cyfrowej. Konsole można już zamawiać online w przedsprzedaży do montażu w sklepach w całej Wielkiej Brytanii.

Alistair Charlton9 marca 2022 10:04

1646820024

Jaki jest rozmiar PS5?

To nie jest tak dziwne pytanie, jak mogłoby się wydawać, bo PS5 jest ogromne. Często łatwym żartem jest opowiedzenie o rozmiarach następnej generacji konsol do gier, od czasu pojawienia się oryginalnego Xboxa w opakowaniu, a następnie znacznie większego PS4.

Ale kiedy Seria Xbox Również dość duży, PS5 raczej nie pasuje do twojego telewizora. Wersja cyfrowa jest mniej smukła, ponieważ nie ma napędu, ale oba urządzenia są mniej więcej tej samej długości, gdy stoją na końcu.

Mierzy 390 mm długości i 260 mm głębokości, podczas gdy wersja z tarczą ma grubość 104 mm, a wersja cyfrowa ma grubość 92 mm. Obie konsole są zaprojektowane tak, aby były ustawione pionowo, ale są również wyposażone w plastikową podstawkę, która pomaga im stać na boku – prawdopodobnie jedyny sposób, w jaki większość kupujących umieszcza konsolę pod telewizorem.

Alistair Charlton9 marca 2022 10:00

READ  Fire TV Stick, Kindle i Echo mogą dziś wyglądać znacznie gorzej