Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS Stars Guide: Wszystkie kampanie, rozwiązania, cyfrowe kolekcje i FAQ

Zdjęcie: Push Square

PS . gwiazdkilub Gwiazdy na Playstationto darmowy program lojalnościowy na PS5 i PS4, który umożliwia zarabianie PS . Sklep Kredytowe i darmowe gry oraz cyfrowe kolekcje. gdybym był PS Plus Subskrybentu, na podstawie każdego z nich otrzymasz dodatkowe punkty PS . Sklep dokonany zakup.

W tym Przewodnik po gwiazdach PSwyjaśnimy Wszystkie kampanie i rozwiązaniaszczegóły Wszystkie cyfrowe kolekcje i jak je zdobyćA Wszystkie nagrody i jak je zdobyć. Pamiętaj, że chociaż dokładamy wszelkich starań, aby ta strona była zawsze dokładna, PS . gwiazdki Jest to zaawansowane oprogramowanie, więc niektóre szczegóły mogą ulec zmianie. Ponadto mogą występować różnice regionalne w zależności od miejsca zamieszkania.

Przewodnik PS Stars: Wszystkie kampanie i rozwiązania

W tej części naszej strony Przewodnik po gwiazdach PSzaprezentujemy Wszystkie kampanie i rozwiązania. Kampanie są celami ograniczonymi czasowo, które można często zrealizować, aby otrzymać nagrody zwrotnica lub cyfrowe kolekcje. Zadania mogą odgrywać różne role, w tym grać w określoną grę, korzystać z określonej funkcji, a nawet uczestniczyć w turnieju.

Poniżej zamieściliśmy listę Wszystkie kampanie i rozwiązania Obecnie dostępne pod adresem PS . gwiazdki. Jeśli to możliwe, możesz kliknąć nazwę konkretnej kampanii, aby uzyskać więcej informacji na temat jej rozwiązania.

Przewodnik PS Stars: cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie

przez następną część Przewodnik po gwiazdach PSSkupimy się na tym cyfrowe kolekcje. cyfrowe kolekcjeGłównie renderingi 3D popularnych postaci, produktów lub pamiątek z PlayStation. Nie można nimi handlować ani sprzedawać i nie należy ich mylić z niewymiennymi tokenami. Aby zdobyć cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, musisz albo wymienić zwrotnica Dla nich lub konkretnego kompletnego Kampanie.

Przewodnik PS Stars: Nagrody

W tej sekcji naszej witryny Przewodnik po gwiazdach PSSkupimy się na tym Nagrody. Kontynuując interakcję z systemem lojalnościowym Sony, będziesz kumulować zwrotnica które można wymienić na nagrody. Te bonusy obejmują PS . Sklep Kredytowe i darmowe gry oraz cyfrowe kolekcje. Możesz zarobić zwrotnica Wykonując kampanie i kupując gry od PS . Sklep Kiedy jesteś PS Plus członek

Przewodnik po PS Stars: często zadawane pytania

Do naszej ostatniej sekcji Przewodnik po gwiazdach PSOdpowiemy na wszelkie nierozwiązane pytania dotyczące programu lojalnościowego Sony. Obejmuje to takie tematy, jak: jak dołączyć, ile to kosztuje i jak je zdobyć zwrotnica.


To nas ratuje Przewodnik po gwiazdach PS Na razie jednak dokładamy wszelkich starań, aby ta strona była aktualizowana o wszystkie najnowsze informacje na temat programu lojalnościowego Sony. Zapraszam do regularnego sprawdzania aktualizacji kampanii, cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich i nagród. A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o oprogramowaniu, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Szef Xboksa nazywa StarCrafta „niezbędnym” i mówi, że „jest podekscytowany możliwością siedzenia z zespołami”