Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

WhatsApp nie pozwoli Ci już robić zrzutów ekranu

WhatsApp nie pozwoli Ci już robić zrzutów ekranu

Ilustracja przedstawiająca zrzuty ekranu zablokowane w WhatsApp. – 9 do 5 Mac

WhatsApp powraca z kolejnym długo oczekiwanym thrillerem Nieruchomość swoim użytkownikom. Platforma komunikatora testuje funkcję, w której aplikacja nie pozwala użytkownikom robić zrzutów ekranu ani nagrywać wysłanych multimediów w jednym widoku.

WABetaInformacjaPowiedział, że niektórzy testerzy wersji beta zobaczą tę funkcję, która jest znana jako monitor beta WhatsApp, aby mieć oko na najnowsze aktualizacje wersji beta WhatsApp i jej najnowsze wersje.

ostatni rok, WhatsApp Wprowadzono opcję, w której dowolne zdjęcie można wysłać do „jednokrotnego wyświetlenia”, dzięki czemu zdjęcie zniknie po jego otwarciu, co jest podobne do Instagrama i Snapchata. Jednak w przeciwieństwie do WhatsApp, te aplikacje powiadamiają nadawców, jeśli odbiorca sfilmował ich multimedia.

Rozwijając funkcje prywatności platformy, chce teraz „uniemożliwić” użytkownikom nagrywanie multimediów WhatsApp wysłanych w jednym widoku.

Najnowsza wersja została znaleziona w TestFlight dla niektórych użytkowników iPhone’a korzystających z WhatsApp beta 22.21.0.71 (kompilacja 405622068), gdzie nie będą mogli zrobić zrzutu ekranu przesłanych treści za pomocą opcji „Wyświetl raz”.

Jeśli użytkownik spróbuje zrobić zrzut ekranu, WhatsApp wyświetli wyskakujące okienko z napisem „Zablokowano w celu zwiększenia prywatności”. Nie można wyłączyć nowej opcji prywatności.

Zrzut ekranu autorstwa WABetaInfo
Zrzut ekranu autorstwa WABetaInfo

Nie wiadomo, kiedy platforma udostępni tę funkcję publicznie.

READ  Sakurai przyznaje, że nowi Smash Brothers będą potrzebować mniejszego składu