Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Priorytet Polski w ’23: Bądź zdrowy |  Wiadomości, sport, praca

Priorytet Polski w ’23: Bądź zdrowy | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Greg McAfee Starszy rozgrywający z Polski, Dom Pagano, rzuca podanie podczas pojedynku 7 na 7 przeciwko Conneaut (Pa.) w Poland Seminary High School tego lata. Pagano chce wrócić po kontuzji w tym sezonie i wywrzeć wpływ na Bulldogs.

POLSKA – Bycie zdrowym to stary frazes, przyznaje Tomek Pawlanski, ale to nie mniej prawda.

Po pełnym kontuzji sezonie 2022 Pawlański wkracza trzeci rok u steru Polski z ważnym pierwszym celem: utrzymanie początkujących na boisku.

Ale dzięki połączonemu doświadczeniu tych początkujących i młodych graczy, którzy widzieli czas, aby ich zastąpić w 2022 roku, Pawlańskiemu podoba się to, co widzi.

„Uważamy, że mamy grupę facetów, którzy są zainteresowani i mają dobry sezon”. — powiedział Pawlanski. „Ciężko pracujemy. My (zawodnicy) myślimy, że troszczymy się o siebie nawzajem, a im zależy na grze w piłkę nożną i rozumiemy cenę, jaką muszą zapłacić, aby dać sobie szansę. Mamy niewiarygodny harmonogram; jest brutalny. aby upewnić się, że każdego dnia stajemy się lepsi.

Pomimo kontuzji — Pawlanski zauważył, że prawie 80 meczów zostało opuszczonych przez różnych uczestników — Bulldogs osiągnęli rekord 5-6 i występ w IV lidze po sezonie, zanim ponieśli szokującą porażkę 14-13 z Jefferson Area w rundzie otwarcia.

Teraz Bulldogs zwracają 20 zdobywców listów do 41-osobowego składu, w tym 19 seniorów.

To doświadczenie jest kluczowe, ponieważ — jak zauważył Pawlanski — Bulldogs stoją przed wyzwaniem w zakresie planowania.

Polska rozpoczyna sezon 2023 ponownie podróżami drogowymi do Salem w 1. tygodniu i Howland w 2. tygodniu. Bulldogs będą gospodarzami Oberlin Firelands w tygodniu 3, a następnie Canfield w tygodniu 4 przeciwko Canfield. Canfield ma dwie pozycje obronne. Mistrzowie stanu w kalendarzu Polski tej jesieni. Kardynałowie zdobyli koronę III ligi.

Salem (6-5), Firelands (7-4) i Canfield (14-1) mieli łącznie 27-10 sezon temu, podczas gdy Howland (2-8) został zastąpiony jako główny trener, zastępując Briana Jonesa. . Jones służył jako asystent Polski pod wodzą Pawlańskiego przez ostatnie dwa sezony.

To poprzedza trudne zestawienie Northeast-8, które obejmuje cztery drużyny playoff z poprzedniego sezonu, w tym mistrza Division V South Range, który doprowadził harmonogram do rekordu 16-0 w 2022 roku.

READ  Nasze ulubione mikrofony: Anabella Poland, WMSC (FM)

„Mamy przed sobą pracę” — powiedział Pawlanski.

przestępczość

Sześciu zawodników z doświadczeniem uniwersyteckim wraca w tym sezonie do Polski.

Siła, mówi Pawlansky, jest pośrodku. Polska powraca do podstawowej grupy liniowych, sprowadzając z powrotem rozgrywającego Dom Pagano po tym, jak sygnalista opuścił drugą połowę 2022 roku z powodu kontuzji, oraz gwiazdor Cole Fulton.

Fulton przewodził Polsce w prowadzeniu, jardach w biegu i przyłożeniach w biegu, zdobywając siedem punktów i 501 jardów na 110 prowadzących. Za nim Danny Nitoli dodał 99 prowadzących na 322 jardy i trzy przyłożenia.

Zanim został odsunięty na bok z powodu kontuzji, Pagano miał 135 jardów i dwa przyłożenia na 36 prowadzących, a także dodał 205 jardów i przyłożenie w powietrzu. Ukończył 15 z 38 podań.

„Piłka była w ich rękach tonami i spodziewamy się, że powtórzy się to w tym roku” Pawlański powiedział o Nitolim, Fultonie i Pagano.

„Oczekujemy, że pomogą nam poprowadzić naszą ofensywę i oczekujemy, że zagrają świetny futbol w tym roku.”

W okopach seniorzy David Olsen i Adoni Efthimeo powracają w 2022 roku, zaczynając każdy mecz jako środek i obrońca, podczas gdy weteran Vince Zuccaro został wykluczony z gry po drugim tygodniu z powodu kontuzji w zeszłym sezonie.

Zuccaro jako student drugiego roku.

„Niestety miał naprawdę dobry rok w zeszłym roku, aż do kontuzji kończącej sezon” — powiedział Pawlanski.

Bez niego kilka Bulldogów było w stanie zdobyć krytyczne doświadczenie. Wśród nich, junior Tyler Canfield powraca w walce, Dom Urich również powraca w walce, a Alex Steffek również widział czas na linii.

Logan Hackstedde, Tyler Sanders, Kolt Arnold i Vince Tufaro dodadzą potrzebnej głębi, zauważył Pawlanski.

„Jesteśmy podekscytowani, widząc, co mogą zrobić z paskami, ale mamy pięciu facetów z doświadczeniem z przodu i od tego będziemy budować”. — powiedział Pawlanski.

W rotacji wezmą udział Andrew Todd, JD Memo i Josh Macejko, podczas gdy Oliver McCully, który ma 6 stóp i 2, 205 funtów, będzie grał w tight end po tym, jak w zeszłym sezonie był w drugiej klasie.

Pod względem składu Polska ma tendencję do prowadzenia piłki jako pierwsza.

– Musimy prowadzić piłkę. — powiedział Pawlanski. „Tak, można śmiało powiedzieć, że piłka będzie bardziej w rękach Danny’ego i Cole’a”.

READ  Polska grupa zadaniowa twierdzi, że konflikty z UE mogą ostatecznie zakończyć sojusz

Bezpieczeństwo

W przeważającej części polska obrona ma dużą głębię.

Według Pawlańskiego z przodu Steffek pojawi się w ataku na nos, a Bulldogs mają wielu innych, którzy mogliby wejść na głębokość 6-8.

Efthimiou, Hackstedde, Canfield, Olson, Yurich, Sanders i Medina również zobaczą czas na boisku, co pozwoli Polsce zachować świeżość w miarę upływu czasu i końca sezonu.

Austin Busha również zobaczy czas na końcu defensywy.

Steffek miał 11 wślizgów i TFL w zeszłym sezonie, podczas gdy Medina miał 15 wślizgów i TFL, chociaż obaj byli nękani kontuzjami w różnych momentach.

„Wszystkie te ciała, uważamy, że są zdolne. Muszą wykonać całą pracę, aby były dobre. — powiedział Pawlanski.

Tymczasem trener mówi, że korpus obrońców powinien być siłą obrony i ma duże doświadczenie, aby to zrobić.

Nittoli, Fulton i Matt Boccieri poprowadzą jednostkę. Nittoli miał najwięcej w zespole 45 wślizgów z dwoma TFL, podczas gdy Boccieri miał 35 wślizgów i jeden TFL. Fulton zgromadził osiem najwyższych w drużynie TFL z 30 wślizgami.

McCully również weźmie udział w jednostce, a Pavlanski mówi, że Jeffrey Koller, Ricky Madeline i Joey Varone oraz Pano Sipolitas będą ich naciskać.

„Czujemy się dobrze z naszymi obrońcami jako siłą naszej obrony”. — powiedział Pawlanski.

W rozgrywkach drugiej ligi Todd wraca do bezpiecznego startu w każdym meczu dla Polski w 2022 roku.

„Jest trochę większy, trochę silniejszy, trochę szybszy i nadal będzie się poprawiał”. — powiedział Pawlanski.

Paul Greco wraca bezpiecznie, podczas gdy Nico Genova wraca do narożnika po kontuzji w środku kampanii 2022. Na jego miejscu Memo miał dużo czasu i wróci do gry w tym sezonie po przechwyceniu dwóch podań w 2022 roku. Macejko wraca po każdym meczu z rzutu rożnego w zeszłym sezonie.

„Czujemy się naprawdę dobrze z tą trójką” — powiedział Pawlanski.

„Musimy zapewnić tam pewną głębię”.

Vito Comara pomoże w tych wysiłkach, podobnie jak Pagano i Jazz Stefancin.

Specjalne zespoły

McCully i Canfield zobaczą czas na długim lucjanie, podczas gdy Stefancin będzie służył jako placekicker.

W zeszłym sezonie trafił 15 na 17 w PAT i 2 na 3 w rzutach z gry, w tym 40-jardowy. Buldożki szukają posiadacza.

READ  Ekspert WHO chwali polskie postępowanie z epidemią rządową - pierwsza wiadomość

W zamian Fulton, Greco, Genova, Komara i Nitoli mają doświadczenie i powinni dać Polsce wiele opcji. Greco odbijał punty dla Polski w zeszłym sezonie, podczas gdy Memo i Fulton zajmowali się większością kopnięć.

„Specjalne zespoły powinny być siłą naszego programu i naszego zespołu” — powiedział Pawlanski. „Musimy zrozumieć, że każdy mecz drużyn specjalnych to jeden mecz poza sezonem i musimy upewnić się, że wygramy ten mecz”.

Harmonogram 2023 r

Salem 18 sierpnia o godz

25 sierpnia w Howland o 19:00

1 września Oberlin w Firelands 19:00

8 września Canfield 19:00

15 września w Hubbard* 19:00

22 września Pasmo Południowe* 19:00

29 września w Niles* 19:00

6 października w Girard* 19:00

13 października Lakeview* 19:00

20 października Struthers* 19:00

*Konferencja północno-wschodnia-8

Wyniki 2022 (5-6)

Chani (10-2) L 34-2

W w Louisville (3-7) 21-10

L 31-7 w Canfield (14-1).

* Hubbard (6-5) W 28-21

* L 48-0 w Southern Range (16-0).

*Niles (2-8) W 31-7

*Girard (8-4) W 21-19

*W 9-0 w Lakeview (3-7).

* Jefferson (11-4) L 27-13

*L 35-7 w Struthers (7-5).

L 14-13 w #Jefferson (11-4).

*Konferencja północno-wschodnia-8

#-Dywizja IV Playoffs

Personel szkoleniowy

Trener: Tom Pawlański, 3. sezon, rekord 13-10

Personel: John Paycock, Jack Capan, Rick DiNunzio, Anthony Fuller, Mike Lobuchowski, Luke Skinner, Ryan Williams, Jeff Sabrin, Dean Kessler, Brian Palmer, Tom Sabrin, Dave Kessler, Todd Koller, John Medina, Kirsty Bornia

Fakty grupowe

Sekcja IV, strefa 13

Konferencja północno-wschodnia-8

Zawodnicy na liście: 41

Zwycięzcy powracających listów (20): Nico Genova, Cole Fulton, JD Memo, Andrew Todd, Tom Pagano, Josh Macejko, Oliver McCully, Danny Nitoli, Ryan Snyder, Matt Boccieri, Paul Greco, Adoni Efthimeo, Logan DeConfield, Logan Zuckerstad, David Olson, Alex Steffek, Dom Urich, Josh Stephensin, Antonio Medina.

Sezon 2022: Po rozpoczęciu sezonu 2:3, Polska wygrała trzy z rzędu i poprawiła się na 5:3, przegrywając ostatnie trzy mecze, w tym niewielką porażkę 14:13 z Jeffersonem, zanim kontuzje dogoniły Bulldogs. W rundzie otwarcia posezonowej IV ligi. Polska zakończyła 5-6.

Otrzymuj najświeższe i nie tylko aktualne wiadomości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą