Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mieszkaniec Kelovny wraca z Polski po dostarczeniu sprzętu wojskowego na Ukrainę |  iNFNews

Mieszkaniec Kelovny wraca z Polski po dostarczeniu sprzętu wojskowego na Ukrainę | iNFNews


Ukraińcy stoją z zaopatrzeniem w obwodzie charkowskim, organizowane przez Kelovna Stoiska z Ukrainą.

Źródło zdjęcia: FACEBOOK / Valeriy Payevsky


24 kwietnia 2022 – 14:15


Ukraiński mieszkaniec dziękuje grupie Klovna za osobiste finansowanie oblężonego kraju i przekazanie zaopatrzenia wojskowego.

Danilo Sora, który mieszka w Kelovna, powiedział, że spędził tydzień w Warszawie, w Polsce, a Kelovna Stents rozprowadzał przedmioty zebrane z Ukrainą, internetową grupą na Facebooku, która wysyła za granicę wojskowe i medyczne zaopatrzenie od czasu inwazji Rosji na Ukrainę w lutym.


Czytaj więcej: Kelovna człowiek pilnujący jednostek wojskowych na Ukrainie

Ukraińca Valery Bayevsky wysłał do grupy w piątek 22 kwietnia, dziękując za starania mieszkańców Kelovny.

Zebrane lekarstwa do przygotowania apteczek dla strażników zostały przekazane do „Specjalnego Batalionu Medycznego”. Napisał, że trzydzieści krótkofalówek i innych materiałów wojskowych rozdano grupom zwiadowczym w obwodzie kijowskim i charkowskim.

„Quadkoptery zostały przekazane naszym strażnikom w najbardziej 'napiętych’ kierunkach, a przy pomocy dostarczonego sprzętu nasze operacje wojskowe są bardzo skuteczne w odpieraniu ataków wroga” – napisał.

Sora później planuje wrócić do Kelowna i ponownie nadzorować, ale będzie musiała zebrać dodatkowe zapasy i zebrać fundusze na kolejny bilet lotniczy.


Czytaj więcej: Matka Kelovna wspiera działania humanitarne syna na Ukrainie poprzez darowizny

„W moim kraju toczy się wojna… jeśli możesz pomóc ocalić życie tysięcy cywilów i żołnierzy, którzy pomogą chronić mój kraj” – powiedział Sora.

W filmie zamieszczonym na jego stronie na Facebooku Sora pokazał film, na którym pojazd ze stojakami Kelona z ukraińskim logo podąża za czołgiem. Powiedział, że pomoc Kelovny trafia bezpośrednio na linię frontu na Ukrainie.

READ  Polski Rynek Domofonowy - Przemysłowe IT

Organizator Denys Storozhuk powiedział, że Kelowna Stand z Ukrainą zebrał 260 000 dolarów od początku wojny. Darowizny są przyjmowane za pośrednictwem adresu e-mail zespołu [email protected].

Storojuk powiedział, że inny mężczyzna z Kelony wyjedzie jutro do Polski, aby przywieźć 15 walizek z zapasami wojskowymi i medycznymi, w tym 30 kamizelek kuloodpornych.

Przywiezie z Ukrainy przedmioty i pamiątki wykonane przez miejscową ludność na wystawę w Kelownej, aby zebrać więcej funduszy dla Ukrainy. Daty, kiedy to się odbędzie, nie zostały jeszcze ustalone, ale komisja spodziewa się następnego miesiąca.Aby skontaktować się z reporterem w sprawie tej historii, wyślij e-mail do Carly Perry lub zadzwoń pod numer 250-864-7494 lub wyślij e-mail do redaktora. Możesz przesyłać zdjęcia, filmy lub porady dotyczące wiadomości do newsroomu, aby zarejestrować się i wygrać comiesięczny shake z nagrodami.


Czekamy na Wasze komentarze i opinie na temat naszych historii, ale gramy dobrze. Nie będziemy cenzurować ani usuwać komentarzy, chyba że istnieją fałszywe komentarze lub linki, niechciane obelgi, fałszywe fakty, spam lub wyraźnie sprofilowane profile. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, co widzisz w komentarzach, wyślij e-mail do redaktora pod powyższym linkiem.


 

© iNFonews, Nowości od 2022

iNFNews