Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chris Poland – Powrót do książki o gitarach Metalopolis w maju

Chris Poland – Powrót do książki o gitarach Metalopolis w maju

Chris Poland – Powrót do książki o gitarach Metalopolis w maju

24 kwietnia 2022, godz.

Aktualności
Krzysztof Polska
Notatki riffowe

Dostępne dla Rezerwować Teraz z Supplement Records, May 6 Shipping, Return to Metalopolis Guitar Book zawiera taśmę gitarową i kod dla wszystkich 10 oryginalnych piosenek z klasycznego polskiego albumu instrumentalnego Chrisa.

Wszystkie utwory zostały przepisane z oryginalnej płyty przez zdobywcę nagrody Ernie Pauls Match The Master Award Evana Bradleya i osobiście zrecenzowane przez Chrisa Polanda. Dowiedz się, jak odtwarzać utwory, które odtwarzał Chris, dzięki tym w 100% dokładnym transkrypcjom! Oferowany w formacie multi-gitara, możesz nauczyć się każdego riffu i solówki, gdy Chris gra na albumie. Zawiera również przedmowę Chrisa Polanda. Wersja drukowana liczy 234 strony.

Wersja deluxe drukowanej książki zawiera niestandardowy kostkę gitarową z podpisem Chrisa Polish, zakładkę do książki Return to Metalopolis oraz cyfrową kopię książki o gitarach w formacie PDF. Dostępne tylko w wersji deluxe print Ewidencja filii!

Piosenki obejmują:

„Klub martwy”
„Aleksandria”
„Powrót do Metalopolis”
„Straszna przerwa”
„Upadek Babilonu”
„Rząd wron”
„Teatr Potępionych”
„Peelshop pop”
„Zobacz stację”
„Kazat Dum”

Return to Metallopolis to pierwszy studyjny album byłego gitarzysty megadeth Chrisa Polanda, wydany w 1990 roku przez Enigma Records w Stanach Zjednoczonych i Bonnie Canyon w Japonii.

READ  Lokalne schronisko dla zwierząt otwiera nowy obiekt w Polsce, aby pomóc ukraińskim psom