Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pomóż osobom, które przeżyły raka, odkryć swoje piękno dzięki DEMIblue

Pomóż osobom, które przeżyły raka, odkryć swoje piękno dzięki DEMIblue

ulica. LOUIS – Juliet Robinson mówi: „Nigdy nie tracisz swojej tożsamości, ponieważ piękno jest pięknem, a my wszyscy jesteśmy piękni, i nigdy nie tracimy tego, że pochodzi z wnętrza. Bóg czyni nas pięknymi i nie popełnia błędów”.

W 2011 roku u Juliette Robinson zdiagnozowano raka piersi. Ale wraz z chorobą pojawił się kolejny ciężar. Córka Juliette, Michelle, zdała sobie sprawę, że miłość jej matki do lakieru do paznokci słabnie. Żrące chemikalia zawarte w tych znanych produktach powodowały ból i dyskomfort.

Wciąż jednak wie, że jej matka oraz inne osoby chore na raka i osoby, które przeżyły, muszą docenić swoje piękno. A więc przepaliła się żarówka.

„Dla mnie lakier do paznokci jest jak kropka na końcu zdania, dopełnia całości” – mówi Michelle Robinson.

Zacząłem DEMIblue. Handel lakierami do paznokci oferuje 21 darmowych i czystych produktów wegańskich. Jednak nie tylko ich „czystość” przyciąga klientów. Co ich wyróżnia? DEMIblue zawiera ponad 30 jasnych, żywych i zdrowych kolorów.

„To niesamowite, że kocha mnie i inne kobiety na tyle, że stworzyła ten produkt” – mówi Juliet.

Teraz możesz pokazać swoim kobietom walczącym z rakiem, że Ci zależy! DEMIblue oferuje również Juliet Box. Self-Care Beauty Box zawiera produkty zdrowotne od firm, których właścicielami są kobiety, zaprojektowane specjalnie dla osób, które wyzdrowiały z raka piersi.

Choć zaczęło się od bólu, przerodziło się w historię pełną pasji i celu.

Kupuj ich produkty Tutaj.

Chcesz więcej lokalnych wiadomości lifestylowych prosto do swojej skrzynki odbiorczej? Subskrypcja Do biuletynu Pokaż mi.

READ  W Baku trwa 8. Festiwal Filmów Polskich o Wiśle