Polska uderza we wschodni Liverpool |  Wiadomości, sport, praca

Polska uderza we wschodni Liverpool | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Neil Madhavan Vito Komara (10) z Polski pokonuje Koytina Konrada (5) z East Liverpool na zapleczu po piątkowej porażce w pierwszej rundzie play-offów Dywizji 4, Regionu 13.

POLSKA – Polska nabiera tempa w idealnym momencie roku.

Wchodząc do play-offów, Bulldogs wygrali cztery mecze z rzędu i dziewięć z dziesięciu w tym sezonie. W meczach jednopunktowych prowadzili także 3:0.

Polska pokazała w piątek, dlaczego odniosła taki sukces w tym sezonie, pokonując East Liverpool 42-14 w pierwszej rundzie play-offów Dywizji 4, Regionu 13.

„Nasi chłopcy ciężko pracują. Ciężko pracują, aby przetrwać i stać się lepszymi. „ – powiedział trener Polski Tom Pavlanski. „To naprawdę satysfakcjonujące widzieć, jak nasze dzieci codziennie ciężko pracują. Piłka nożna jest dla nich ważna. Dbają o siebie nawzajem i nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych seniorach. Nasi uczniowie z niższych klas poszli ich śladem i oto jesteśmy w 12. tygodniu. „

Ofensywa Bulldogs była wydajną, dobrze naoliwioną maszyną, która w meczu przeciwko Potters rzucała średnio 7,8 jarda na grę i pod koniec pierwszej kwarty wypracowała sobie prowadzenie 21-0.

Polska zdobyła łącznie 336 jardów, choć większość ofensywnych zawodników wycofała na początku trzeciej kwarty.

Przez całą noc Polska swobodnie poruszała się przy piłce, przejmując kawałek po kawałku. Rozgrywający Dom Pagano uzyskał 9 z 10 trafień na 164 jardy i dwa przyłożenia, a pierwszy trafił, gdy połączył się z Vito Kumarą inną drogą i trafił z 57 jardów. Do swojego dorobku dołożył także przyłożenie po ziemi.

Jednak większość obrażeń dla Bulldogs zadali Cole Fulton i Danny Nittoli na parkiecie. Każdy z nich miał szybkie przyłożenie, a Fulton prowadził z 94 jardami na siedmiu prowadzących.

„Z przodu jesteśmy młodzi i dzisiaj to pokazało”. – powiedział trener East Liverpoolu Paul Cusick. „Dotarliśmy do 11. tygodnia i teraz musimy zrozumieć, czego potrzeba, aby się tam dostać i pokonać ten garb”.

READ  Niepokonani Adirondacks zdobywają swój pierwszy tytuł mistrzowski od 2006 roku, pokonując Cato Meridian. Whitesboro, Sauquoit Valley odniosło w tym tygodniu sześć głównych zwycięstw

Przez trzy kwarty polscy obrońcy strzelali. Wychodząc z gry z wynikiem w ręku, Potterowie mogli zacząć przenosić piłkę.

East Liverpool strzelił dwa gole w czwartej kwarcie, a Gavin Wright dopisał do Blake’a Adkinsa i Doriana Burchetta, z których ten ostatni wszedł po podaniu po przyziemieniu z 51 jardów po upływie regulaminowego czasu gry.

Ostatecznie polska obrona ograniczyła Potters do zaledwie 167 jardów, w tym zaledwie 34 jardy zdobywania punktów. Kumara wymusił fumble, Bulldogs odzyskali piłkę, a Wright przechwycił.

– W defensywie nasi chłopcy grali ciężko przez cały rok. – stwierdził Pawlanski. „(East Liverpool) dobrze zarządza piłką nożną. Przez większość czasu wykonywaliśmy swoje zadanie, a kiedy połączysz te wszystkie elementy w jedną całość, możesz stworzyć kilka zagrań i sfrustrować chłopaków. W pierwszej połowie i w pierwszej serii drugiej połowy nasza obrona zgasła. Nic dziwnego, że mieli świetny tydzień treningów, a nasi trenerzy obrony wykonali świetną robotę.

East Liverpool zakończył swój pierwszy sezon Cusicka na czele programu z bilansem 6-5, po dołączeniu do Potters w styczniu po spędzeniu 24 lat w Crestview.

„Myślę, że zrobiliśmy wiele kroków do przodu”. – stwierdził Kozik. „Mieliśmy kilka trudnych okoliczności, ale dzieciaki nadal dobrze dla nas grały i poczyniliśmy znaczne postępy. Musimy po prostu iść dalej do przodu. Powinniśmy mieć wspaniały sezon”.

Dzięki temu zwycięstwu Polska kwalifikuje się do zmierzenia się ze Struthersem, który w piątek pokonał Gerarda 21:16. Bulldogs zmierzyli się z Wildcats w finale sezonu zasadniczego, wygrywając po dogrywce 28-27.

„Jesteśmy podekscytowani 12. tygodniem – każdy zespół byłby podekscytowany możliwością zagrania w 12. tygodniu” – stwierdził Pawlanski. „To przywilej. Wiemy, że kiedy będziesz grać w 12. tygodniu, przeciwna drużyna na całym boisku będzie naprawdę dobrym, dobrze trenowanym zespołem. Musimy mieć świetny tydzień (na treningach), aby mieć dobry szansa.”