Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska spada do mistrza |  Wiadomości, sport, praca

Polska spada do mistrza | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Kayla Haynie z Briana Yogera podnosi piłkę do góry, podczas gdy Eliana Thompson z Polski broni.

MISTRZ – Po rozczarowującej kampanii w sezonie 2022–2023 mistrzowie Golden Flashes chcą w tym roku zrobić furorę.

W trzech meczach Champion spisał się znakomicie, zdobywając pierwsze w historii zwycięstwo w programie nad Polską za kadencji trenera Michaela Cole'a, pokonując Bulldogs 51-39.

Mistrzowie utrzymywali prowadzenie przez prawie całe zawody, ale Bulldogs za każdym razem wracali do gry – czego właśnie Cole spodziewał się po tym programie.

„Mieliśmy kilku bliskich, ale mieli tam nasz numer” – powiedział Cole. „To jest program. Oni są bardzo dobrzy. Grasz z taką drużyną, a oni cię lubią. Podobają ci się. Nie upadliśmy. Dobrze walczyliśmy. Nadal uważam, że są obszary do poprawy. poprawiaj się po zbiórkach, ale myślę, że był to wysiłek zespołowy.” „No cóż, wszyscy wykonali naprawdę świetną robotę”.

Do Flashes powraca mnóstwo talentów z poprzedniego sezonu, w tym trójgłowy potwór Addie Warzala, Bella Meyer i Kayla Haynie na pozycji rozgrywającej.

W czwartek Meyer poprowadził drużynę mistrzów, zdobywając 17 punktów, najwięcej w meczu. Haynie dodał 11.

Wynik 6-17 w zeszłym sezonie był rzadkością w programie Flashes pod wodzą Cole'a, więc dziewczęta musiały zmierzyć się z dodatkowymi problemami. Nie były to łatwe lekcje, ale wzmocniły grupę.

„Ubiegły rok był dla nas lekcją” – powiedział Cole. „Mieliśmy trudny rok. To był pierwszy trudny rok, jaki tu przeżyliśmy i nauczyliśmy się kilku rzeczy. Stajemy się trochę bardziej odporni. Nie wpadaliśmy w panikę. Kierują nami seniorzy i tak właśnie robią seniorzy. Nie panikują. Po prostu robią to, co muszą. Odegrali przedstawienia i to wszystko.

Polska znajduje się na drugim końcu spektrum i charakteryzuje się głównie nową rotacją. Bulldogs zastąpią czterech starterów i szóstego zawodnika z zeszłego roku.

READ  Polski mistrz świata Vajdic unika latania po dwukrotnej utracie sprzętu

Przyjście i popchnięcie w ten sposób doświadczonej drużyny mistrzów zrobiło wrażenie na trenerze Polski Nicku Blanchu. Włożył dużo wysiłku, a na początku roku to jest jego najważniejsza rzecz.

„To wszyscy młodzi chłopcy, którzy wkrótce dołączą do naszego składu. On ma doświadczony zespół prowadzony przez seniorów. To będzie świetny zespół i nie stracą wiele w tym roku” – powiedział Blanch. Jak widać, mocno uderzali piłką. Jestem bardzo dumny z moich dzieci. Nie słodzę wszystkiego, jakbym nie był zadowolony z wysiłku lub czegoś, o czym mogliby wiedzieć.

„Zagrali dziś bardzo mocno. Po prostu druga drużyna niewiele straciła. Nie był to brak wysiłku. Część wygrasz, część przegrasz. Tak jak mówiłem dziewczynom, jeśli stracisz mistrzynię Mecz koszykówki w szkole średniej to najgorsza rzecz, jaka może nam się dzisiaj przydarzyć. „Radzimy sobie naprawdę dobrze. Jestem więc bardzo podekscytowany”.

Porażka oznaczała, że ​​Polska zremisowała w tym sezonie 1:1. Harmonogram nie jest wcale łatwiejszy dla Bulldogs, ponieważ w poniedziałek będą gospodarzami stanowego Final Four w Springfield, a w przyszłą sobotę Boardman.

W sobotę będzie gospodarzem mistrza Kennedy'ego. Kennedy ma bilans 2-1 i wygląda na to, że będzie to kolejne wyzwanie dla Flashes. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 11:30

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej