Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pokémon Scarlet & Violet DLC, Hidden Treasure in the Zero Zone, pojawi się jeszcze w tym roku

Pokémon Scarlet & Violet DLC, Hidden Treasure in the Zero Zone, pojawi się jeszcze w tym roku

W ramach dzisiejszej transmisji Pokémon Presents, The Pokémon Company ogłosiło, że DLC Pokémon Scarlet & Violet pojawi się jeszcze w tym roku, zatytułowane The Hidden Treasure of Area Zero.

z dwóch części – Turkusowa maska I dysk w kolorze indygo Dostępne do pobrania odpowiednio jesienią i zimą 2023 roku, DLC wprowadzi nowe funkcje i Pokémony, a także niektóre powracające, do najnowszych głównych tytułów Pokémon, które zostaną wprowadzone na rynek w listopadzie 2022 roku.

W filmie pojawiają się dwa legendarne Pokémony: Ogerbon„z ​​jej przerażającą maską” i Terrapagos„olśniewający w swojej lśniącej aureoli”.

W pierwszej części, The Teal Mask, odwiedzicie krainę Kitakami w ramach szkolnej wycieczki poza region Paldea. Druga część, The Indigo Disk, zabierze Cię do Blueberry Academy jako student z wymiany.

Powrót DLC Pokémon Scarvi
Niektóre powracające pokemony, które przebywają poza Paldeą w DLC – Obraz: Firma Pokémon

Zgodnie z filmem, zamówienia w przedsprzedaży zostaną opublikowane wkrótce. Każdy, kto kupi DLC przed 31 października 2023 r., otrzyma żeton dla Hisuianina Zorwarka typu Dark Tera, który zna Happy Hour i ma Charyzmatyczny Znak. Otrzymasz również natychmiastowy dostęp do nowego zestawu mundurów w grze podstawowej.

Nowy mundur
Nowy strój dla nabywców DLC, dostępny od ręki – Obraz: Firma Pokémon

Scarlet & Violet stała się tematem wielu memów premierowych po tym, jak została uruchomiona z kilkoma błędami i problemami z wydajnością. Nintendo przeprosiło za te problemy i starało się rozwiązać wiele z nich w nowej aktualizacji. Problemy przy premierze nie powstrzymały gier przed sprzedażą ponad 20 milionów egzemplarzy w ciągu zaledwie sześciu tygodni.

Nie możesz się doczekać powrotu do Paldei z tym DLC? Daj nam znać w komentarzach poniżej.