Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niektóre telefony Pixel zacinają się po odtworzeniu określonego filmu w YouTube

Niektóre telefony Pixel zacinają się po odtworzeniu określonego filmu w YouTube

Pewien film w YouTube powoduje awarie niektórych telefonów Pixel, Jak wspomniano wcześniej Urząd Androida. Gdy osoby dotknięte problemem próbują obejrzeć wideo, ich telefony natychmiast uruchamiają się ponownie. Niektóre z nich m.in Urząd AndroidaPowiedzieli również, że ich telefony pokazują później problemy z siecią komórkową. (Urząd Androida Powiedział, że te problemy zostały naprawione po kolejnym ponownym uruchomieniu.)

W wątek z redditaNiektórzy użytkownicy zgłosili problem ze swoimi telefonami Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 6, Pixel 6 Pro i Pixel 6A, a jeden krawędź Pixel 6 pracowników uległ awarii, gdy próbowali obejrzeć wideo. Jednak wydaje się, że problem nie dotyczy wszystkich; Ekspert od Androida, Mishaal Rahman Mówi, że nie uszkodził Pixela 6 Propodczas gdy inni w tym wątku Reddit twierdzą, że ich piksele też mogą oglądać wideo.

Samo wideo, które ma dwa lata, to scena z klasycznego horroru science-fiction obcy Dostępne w 4K HDR. Chociaż nie zalecamy przeglądania go, jeśli używasz jednego z potencjalnie dotkniętych telefonówI To jest link do filmu. Przyczyna awarii nie jest jasna i zwróciliśmy się do Google o komentarz. Jednak niektórzy spekulowali, że ma to coś wspólnego ze sposobem, w jaki piksele radzą sobie z kolorami, co najwyraźniej spowodowało nieprawidłowe działanie niektórych telefonów z Androidem.

READ  Sony po cichu dodaje nagrody do kolejnego PS Plus Premium Classic