Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podsumowanie: Recenzje Metroid Dread są tutaj

Metroid Dread w końcu znajdzie się w naszych rękach za kilka dni i wygląda na to, że będzie to całkiem fajny powrót dla serii.

Oceny gry zaczęły się dzisiaj zalewać, w tym nasze własne, więc poszliśmy dalej i zebraliśmy wybór cytatów i wyników recenzji z wielu różnych źródeł. Poniżej zobaczysz, jak dobrze tytuł współpracował z mediami, zanim został wydany, i miejmy nadzieję, że dowiesz się, czy ten tytuł jest dla Ciebie odpowiedni.

Zanim zaczniemy, chcielibyśmy oczywiście zachęcić Cię do zapoznania się z naszą specjalną recenzją:

Strach Metroid

Cóż, teraz przeczytaj nasz ostateczny werdykt, zobaczmy, co mają do powiedzenia inni krytycy.

Zaczniemy rzeczy VGC, którzy dołączyli do nas, dając grze doskonały wynik:

„Dzięki niemal idealnej równowadze ukłonów w przeszłość i nowych pomysłów, Metroid Dread wnosi kinowy styl, szybką akcję i zaskakującą fabułę do side-scrollowej klasyki. To jest powrót, na który czekali fani”.

Gracz Wybrali ocenę 4,5/5, nazywając to „niezwykłym osiągnięciem”:

„Metroid Dread ma kilka drobnych skarg, ale ogólnie jest to wspaniałe osiągnięcie nie tylko w ożywieniu sennej, ukochanej serii, udowadnianiu jej autorytetu w gatunku, w którym się znajdujesz, czy wyświetlaniu rodzaju teksturowanego projektu, którego oczekujemy od tytuł tego kalibru. To wielki wyczyn, ponieważ jest to jedna z tych niewielu rzadkich gier, które ustawiają sobie cel w powietrzu i strzelają w kierunku stratosfery. zawsze dla zabawy, gdy Samos wraca.

VG247 określił to jako „ekscytujące doświadczenie”, dając grze wynik 4/5:

Metroid Dread prawdopodobnie da tym, którzy odliczają dni od premiery, dokładnie to, czego chcą: ekscytujące doświadczenie zgodne z tym, co kochali w poprzednich grach. Są tutaj oryginalne pomysły – ale lepiej je postrzegać jako rozwój to, co było wcześniej, a nie coś bezprecedensowego. Tu i tam pojawiają się potknięcia z nutami trudności i postępu, ale w Metroid wszystko jest intensywne. ustawienie tej gry Niezależnie od tego, podziw dorównuje serialowi i warto go obejrzeć ”.

Ludzie z Eurogamer opisali to jako „stylowy i luksusowy wizualnie powrót do Metroida 2D”:

„To nowoczesny Metroid, przygodowa gra akcji 2D, dostarczana z umiejętnością trzech, ale zachowuje zwinność i opanowanie, które zawsze charakteryzowały tę serię i wyróżniają ją wśród wielu naśladowców. Cudownie, że przypomina się mi o tym, jak wyjątkowy jest Metroid”. Z radością stwierdzam, że w pewnym sensie warto było czekać”.

Wreszcie IGN dał mu 9/10:

„Chociaż jest to najnowszy z kilkudziesięcioletniej serii, Dread ma wystarczająco dużo sprytnych innowacji, aby zrównoważyć znajomość gry. Znana na całym świecie mieszanka trudnych łamigłówek, trudniejszych bitew z bossami, stale ewoluujących opcji eksploracji i skomplikowanego projektu poziomów, który ją charakteryzuje. Gry takie jak Hollow i Ori mają swój początek: to Metroid. Uwielbiam te gry, ale zespół Metroid, będący teraz mieszanką starych i nowych programistów, pokazał, że wiedzą, jak to zrobić lepiej.

Metroid Dread zadebiutuje 8 października wraz z nowym, błyszczącym modelem Nintendo Switch OLED. Będzie można go kupić cyfrowo w sklepie Switch eShop lub fizycznie w sprzedaży detalicznej. Chcesz zagrać w grę w piątek? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Robotowi Atlas firmy Boston Dynamics wyrastają ręce, próbując pracować na budowie

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.