Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ekskluzywnie — szczegółowe informacje na temat Centrum serwisowego gry Assassin's Creed Infinity Live

Ekskluzywnie — szczegółowe informacje na temat Centrum serwisowego gry Assassin's Creed Infinity Live

Szczegóły na temat Assassin's Creed Infinity po raz pierwszy pojawiły się dzięki Jasona Schreiera za pośrednictwem Bloomberga W ekskluzywnym raporcie opublikowanym w 2021 roku Ubisoft ujawnił od tego czasu kilka ciekawostek na temat Assassin's Creed Infinity, ale to, co dokładnie kryje się za nowym centrum, wciąż pozostaje tajemnicą – ale tu wkraczamy.

Zasadniczo Assassin's Creed Infinity będzie centralnym elementem serii, udostępniając takie gry, jak Red, Hexe i Invictus. Materiał demonstracyjny udostępniony firmie Insider Gaming (pod warunkiem, że nie zostanie upubliczniony) pokazuje, jak użytkownik przechodzi z Infinity Hub do Assassin's Creed Red w ciągu zaledwie kilku sekund i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał, zamiast konieczności włączania urządzenia Rozgrywki rozgrywane są indywidualnie po „powrocie” do ośrodka.

Głównym celem Infinity jest oferta usług na żywo, a wszystko to opowiedziane poprzez współczesną historię. Na początek Infinity wystartuje tego samego dnia co Red i będzie zawierało wiele funkcji, których można oczekiwać od usługi na żywo.

„The Exchange” będzie sklepem z przedmiotami oferującym graczom możliwość zakupu codziennych i cotygodniowych przedmiotów kosmetycznych w grze dla bohaterów Reda, Naoe i Yasuke. Oprócz Exchange Infinity posiada również funkcję „Synchronizacji”, która umożliwia graczowi dostęp do „Projektów” dla każdego bohatera. Mówiąc najprościej, projekty to małe „przepustki bojowe” z historią, które zapewniają graczom możliwość zdobycia nagród kosmetycznych. Projekty będą stale dodawane w Infinity, skupiając się głównie na zawartości do pobrania (DLC) i nowych wydaniach gier, a nawet po to, aby utrzymać zainteresowanie graczy, gdy nie ma żadnej nowej zawartości.

Rozumie się, że obecna strategia Ubisoftu dotycząca Infinity zakłada wydawanie dużej gry co dwa lata, z mniejszymi próbami pomiędzy nimi. Premiera Red planowana jest jeszcze w tym roku, Invictus – oferta dla wielu graczy – w 2025, a Hexe w 2026. W tym ostatnim tytule, określanym jako „najmroczniejsza gra Assassin's Creed w historii”, główną bohaterką będzie kobieta (obecnie nazywana Elsa) po raz pierwszy od Assassin's Creed Chronicles: China w 2015 roku.

READ  Działać szybko! 2021 iPad dostępny w sprzedaży na Amazon

Inne projekty to Obsidian (Remake Black Flag), Nebula (akcja w Indiach, Imperium Azteków i na Morzu Śródziemnym), Raid (darmowa gra PvE dla czterech graczy w trybie współpracy), Echoes (kolejny tytuł dla wielu graczy) i kolejny remake Assassin's Creed, którego premiera zaplanowana jest na koniec dekady.

Jeśli jesteście ciekawi, jak dowiedzieć się więcej na temat Assassin's Creed Infinity z ust konia, zachęcam do zajrzenia Wywiad z Eurogamerem Z szefem Assassin’s Creed, Markiem-Alexisem Coté.


Aby uzyskać więcej informacji o grach Insider, sprawdź wiadomość, że Baldur's Gate 3 sprzedało się w ponad 10 milionach egzemplarzy