Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pentiment z Xboxa działa lepiej na PS5 niż Series

Pentiment z Xboxa działa lepiej na PS5 niż Series

W wyniku nieoczekiwanego obrotu wydarzeń odkryto, że Pentiment faktycznie działa lepiej na PS5 niż na Xbox Series Ta funkcja jest obecnie wyłączona na konsoli Microsoftu z powodu błędu, ale zostanie to naprawione w nadchodzącej łatce. Tak więc wersja gry wydanej przez Microsoft na PS5 tymczasowo działa lepiej niż ta dostępna na Xbox – w takim świecie teraz żyjemy.

Oczywiście, ponieważ Pentiment jest grą 2D typu side-scrolling, w którą gra się w bardzo wolnym tempie, możliwość grania w 120 klatkach na sekundę zamiast 60 nie jest do końca czynnikiem zmieniającym zasady gry. Jest to jednak aktualizacja, która może zostać wdrożona również przez dewelopera Obsidian Entertainment i wkrótce będzie dostępna także na Xbox Series

Opublikowaliśmy Recenzja Pentminta na PS5 wcześniej dzisiaj i uznał, że jest „przekonujący przez cały czas” dzięki wciągającej historii oraz wyjątkowemu i pięknemu stylowi graficznemu. „Tajemnica leżąca u podstaw tej narracji pozostaje fascynująca przez cały czas, ale to małe chwile rozgrzały nasze serca: łamanie chleba z przyjaciółmi, dzielenie się ich radościami i smutkami, obserwowanie, jak przemija życie i mijają pokolenia w świecie na krawędzi dramatycznej zmiany.”

READ  Insomniac Games może mieć trzecią ekskluzywną grę AAA na PS5 w fazie rozwoju