Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Podstawowi” deweloperzy mogą skupić się na mniejszej liczbie znaczących aktualizacji

Uziemienie, Gra survivalowa Obsidian Entertainment, będzie coraz rzadziej aktualizowana, ale będzie coraz bardziej istotna.

Obsidian Entertainment ogłosił w aktualizacji deweloperskiej, że zamierza w przyszłości wprowadzać do gry „większe i rzadsze aktualizacje”. „Naszym celem jest znalezienie właściwej równowagi, aby gra była zawsze aktualna, a jednocześnie dawała zespołowi wystarczająco dużo czasu na tworzenie wysokiej jakości funkcji”. Deweloper powiedział.

„Bardzo ciężko pracujemy nad następną aktualizacją (0.10.0), która jest jedną z największych aktualizacji, jakie do tej pory mamy, i która ma zostać wydana pod koniec czerwca”. Ten post trwa. „Postanowiliśmy nie robić aktualizacji majowej i skupić się na kolejnej dużej aktualizacji w przyszłym miesiącu”.

Aktualizacja objęła również kilka nowych funkcji w wersji 0.10.0, w tym możliwość odwrócenia niektórych elementów muru w celu uzyskania kopii lustrzanej oraz dodanie większej liczby elementów, takich jak zakrzywione ściany i odmiany dachów i kolumn. Pełne informacje o wszystkich zmianach są dostępne pod adresem Ostatnio zaktualizowany.

Wprowadzono również zmiany w sposobie odradzania się gigantycznych składników odżywczych i ich interakcji z mrówkami, a także aktualizacje rozmieszczenia zdjęć. Sebaj powiedział, że to „mała zapowiedź tego, co nadejdzie w czerwcu”. Ponieważ nadal chciał, aby gracze mieli jakieś niespodzianki.

W innych wiadomościach najnowszy wyświetlacz rozgrywki Sony skupiał się na Horyzont jest zabroniony na zachodzie, Zawiera 14 minut nowego materiału z rozgrywki. Kontynuacja Horizon Zero Dawn Po raz pierwszy zapowiedziany na PS5, bit pojawi się również na PS4. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

READ  Wszystko, co wiemy o „Mamma Mia!” Następny film