Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tak wyglądał Tom Ellis 20 lat temu. Lucyfer zagrał swoją pierwszą nierozpoznawalną rolę telewizyjną

Tom Ellis może być dumny ze swojego bogatego doświadczenia aktorskiego. W tym zawodzie pracuje od ponad 20 lat. Jego początki nie należały do ​​najłatwiejszych. Zwykle gra role drugoplanowe, ale jego wytrwałość otworzyła w końcu drzwi do Hollywood. W Internecie można znaleźć zdjęcia aktora z młodości, kiedy grał swoją pierwszą telewizyjną rolę. Trzeba przyznać, że Tom jest nie do poznania.

Obejrzyj wideo
Lucyfer powróci na drugi sezon piątego sezonu 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

Matchig Konopka – raper Tin Preston – Matt. Policja ujawnia szczegóły

„zło”. Tom Ellis w młodości

Brytyjski aktor zadebiutował na szklanym ekranie w 2000 roku w jednym odcinku Serie BBC „Kiss Me Kate”. Ellis wystąpił przeciwko Amandzie Holden i Billy Nighy. Aktor miał zaledwie 20 lat i wyglądał zupełnie inaczej niż morderczy i rycerski przystojny demon z serialu „Lucyfer”.

Tak wyglądał Tom Ellis z Lucyfera w wieku 22 lat Zdjęcie wykonane przez Kiss Me Kate

Tom dostał swoją pierwszą rolę wkrótce po ukończeniu Glasgow Academy, gdzie studiował dramat. Po małej scenie w serialu, zagrał w wciąż emitowanym brytyjskim serialu „EastEnders”, gdzie poznał swoją pierwszą żonę Tamzin Outhwaite. Pobrali się w 2006 roku i mają dwie córki, ale ich związek nie trwał długo i rozwiedli się po ośmiu latach w 2014 roku. Początkowo kobieta nie chciała ujawniać przyczyn separacji, ale później przyznała, że ​​jej były mąż jest żonaty. Zdradzają ją przez cały czas trwania ich związku.

Aktor w 2019 roku ponownie ożenił się. Jest żonaty z amerykańską scenarzystką Megan Oppenheimer.

Roxana Roxy & Jill.

Roxie Węgiel przedstawiła swój nowy, bardziej dojrzały wizerunek

Ellis gra „Lucifera” od 2016 roku, co przyniosło mu światową sławę. Piątek, 28 maja na scenie Netflix Będą nowe odcinki piątego sezonu Lucyfera. Produkcja cieszyła się popularnością od samego początku, a fani z niecierpliwością czekają na przygody Lucifera Morningstar, by kontynuować przystojną i niesamowicie niebezpieczną.

READ  Corey Taylor zastanawia się nad „przeklętą tragedią” śmierci Joeya Jordisona

Czy to się bardzo zmieniło na przestrzeni lat?