Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd, data, godzina i informacje o transmisji na żywo

Podgląd, data, godzina i informacje o transmisji na żywo

Avinash Sable startował w biegu na 3000 m przez płotki mężczyzn podczas zawodów Diamentowej Ligi w Rabacie i Sztokholmie. Zdjęcie: Media_SAI/Twitter

Avinash Sable po raz trzeci wystąpi w Diamentowej Lidze w 2023 roku, gdy elitarna seria lekkiej atletyki przeniesie się na Stadion Śląski w Polsce. 28-latek zajął piąte miejsce w biegu na 3000 m przez płotki mężczyzn podczas etapu w Sztokholmie 2 lipca z czasem 8 minut i 21,88 sekundy, zdobywając cztery punkty kwalifikacyjne. Wcześniej, w maju w Rabacie, Sable zajął 10. miejsce z czasem 8:17 i 18 sekund, najlepszym w swoim sezonie.

W polskim spotkaniu, które zaplanowano na 16 lipca, wystąpi silny skład, w skład którego wchodzą Marokańczyk Soufiane El Bakkali, mistrz olimpijski, mistrz świata i Diamentowej Ligi, mistrz Etiopii Diamentowej Ligi 2019 Getnet Wale oraz Kenijczyk Abraham Kibiwot.

Wydarzenie Diamentowej Ligi w Polsce odbywa się przed wydarzeniem, a uwaga skupia się na przyszłomiesięcznych Mistrzostwach Świata. Jakob Ingebrigtsen (bieg na 1500 m mężczyzn), Gianmarco Tampere, Mutaz Essa Barshim (skok wzwyż mężczyzn) i Jasmin Camacho Koen (bieg na 100 m kobiet przez płotki) tworzą doborową grupę mistrzów olimpijskich występujących dla Polski.

Oglądać będą także bieg na 100 m przez płotki mężczyzn i odpowiednio mistrzowie świata na 100 m kobiet, Fred Kerley i Toby Amussan.

Jego konkurencje poprowadzą Yulimar Rojas (trójskok kobiet), Wayde van Niekerk (mężczyźni na 400 m), Mondo Duplantes (skok o tyczce mężczyzn) i Ryan Crozier (mężczyźni pchnięcie kulą).

Kiedy impreza Avinas Sable w Śląskiej Diamentowej Lidze w Polsce?

Bieg na 3000 m z przeszkodami mężczyzn z udziałem Avinasha Sable rozpocznie się 16 lipca o 16:57 czasu lokalnego, czyli o 20:27 czasu IST.

Gdzie oglądać Avinasha Sable na Śląskiej Diamentowej Lidze w Polsce?

Wszystkie wydarzenia Polskiej Diamentowej Ligi 2023 będą transmitowane na żywo ze Stadionu Silesia i wyłącznie w JioCinema od 19:30 IST.

READ  Rosyjski gaz i unijne prawo w centrum uwagi po wizycie Schulza w Polsce

Wysłano: 16 lipca 2023 r., 15:01:55 IST