Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Plotka: Insider mówi, że N64 zamierza przejść do trybu online, uważa, że ​​zaoferuje „wyższy poziom subskrypcji”

Plotka: Insider mówi, że N64 zamierza przejść do trybu online, uważa, że ​​zaoferuje „wyższy poziom subskrypcji”

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Kilka tygodni temu znany insider „NateDrake” ujawnił w swoim podcaście, jak Game Boy i Jim Games Color Boy Powinien pojawić się w usłudze Switch Online Nintendo w najbliższej przyszłości.

Dodano do tego Eurogamer – wskazując, jak”Inne platformy retro„Prawdopodobnie też się pojawi. Chociaż w szczególności nie wspomniano o żadnym systemie, ten sam informator mówi teraz, że jedną z tych innych platform jest Nintendo 64. Oto dokładnie to, co powiedział na Najnowszy odcinek jego podcastu:

„Eurogamer poszedł o krok dalej, zauważając, że w przyszłości do Nintendo Switch Online zostaną również dodane dodatkowe platformy. Dzisiaj chciałbym dodać do tego, tak – ta informacja jest dokładna i jedna z platform, które trafią na Nintendo Switch Online w przyszłości to rewolucja Nintendo 64.”

Podczas gdy pozostała część dyskusji na temat N64 pojawi się w NSO jest w większości spekulacyjna, Nate wydaje się wierzyć, że Nintendo wykorzysta tę generację gier do wprowadzenia nowej kategorii cenowej Switch Online. Innymi słowy, możesz oczekiwać, że zapłacisz więcej za dostęp do tych gier – szacuje się, że członkostwo przyniesie około 5-15 USD więcej rocznie.

„Zamierzam zasugerować, że kiedy Nintendo 64 pojawi się na Nintendo Switch Online, będzie miało wyższą cenę – wersja premium Nintendo Switch Online, jeśli chcesz”.

„Nie sądzę, że będą próbowali podwoić cenę… Miałem wymyślić 30 dolarów rocznie, 35 dolarów byłoby maksimum, więcej niż myślę, że Nintendo naprawdę przeforsowałoby rzeczy”.

Więcej poufnych spekulacji i współprowadzący „MVG” dotyka „Słonia w pokoju” będącego biblioteką gier Rare (np. Złote oczy 007) A licencja a nawet prawda Super Mario 64 Został niedawno wydany w ramach Super Mario 3D All Stars Kolekcja.

Chociaż wtajemniczeni są „pewni”, że N64 w końcu pojawi się w NSO, nie jest do końca pewien, kiedy nadejdzie:

Podałbym bardzo realistyczną możliwość, że wydarzy się to w bieżącym roku podatkowym… ale to zgadywanie. To znaczy, to zgadywanie, ale wiecie, dowiemy się tak, jak powiedzieliśmy, wrzesień to miesiąc ujawnień, rocznica samej platformy, więc miejmy nadzieję, że w tym miesiącu będziemy mieli jakieś wieści o Nintendo Switch Online, ale nie ma reguły że musi nadejść w tym miesiącu”.

Jednak głównym celem jest to, że gry Nintendo 64 najwyraźniej trafiają do usługi online Nintendo. Gdyby tak się stało, jakich klasyków z tej epoki chciałbyś, aby powróciły? Powiedz nam poniżej.