Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Modern Warfare 2 ujawnia czas rozpoczęcia: jak obejrzeć zwiastun Call of Duty | Gry | zabawa

Modernizacja: Ujawnienie Modern Warfare 2 już za kilka godzin, z wielkim ogłoszeniem z Infinity Ward o 18:00 czasu brytyjskiego.

Ujawnienie gry Call of Duty 2022 będzie transmitowane na żywo na YouTube, a zwiastun można obejrzeć, gdy tylko się pojawi, klikając poniżej.

Dzisiejsze ogłoszenie nie jest jedyną ekscytującą wiadomością dla fanów Modern Warfare 2. Potwierdzono, że Summer Game Fest ujawni również pierwszą grę Modern Warfare 2, która zostanie wyemitowana podczas wydarzenia Summer Game Fest, które odbędzie się w czwartek, 9 czerwca.

Ta transmisja zaczyna się o 19:00 czasu brytyjskiego i możesz ją obejrzeć do Kliknij tutaj.

Ojczysty: Zwiastun ujawniający Modern Warfare 2 zostanie wkrótce wydany, a fani Call of Duty będą coraz bliżej pierwszego spojrzenia na grę COD z 2022 roku.

Oczekiwania na Modern Warfare 2 są bardzo wysokie, a tweet z konta Call of Duty ogłosił tylko, że gra stała się najpopularniejszym tweetem w historii COD.

Tak więc faktyczne ujawnienie Modern Warfare 2 w akcji – wraz z możliwym wglądem w rozgrywkę – z pewnością wyśle ​​fanów na wolność.

Modern Warfare 2 został ujawniony w środę 8 czerwca o 18:00 czasu brytyjskiego.

Jeśli chcesz zobaczyć zwiastun Modern Warfare 2 po jego ujawnieniu, możesz obejrzeć wielką prezentację na YouTube.

Aby Ci pomóc, Express.co.uk zamieścił wideo do zwiastuna YouTube, który został ujawniony w tym artykule. Po prostu kliknij Odtwórz powyżej, aby obejrzeć zwiastun Modern Warfare 2 zgodnie z zapowiedzią.

Jak dotąd szczegóły Modern Warfare 2 są nadal utrzymywane w tajemnicy, a kilka szczegółów zostało potwierdzonych.

Widzieliśmy już ujawnione logo Modern Warfare 2 wraz z podstawową grafiką gry.

Chociaż dowiedzieliśmy się również, kiedy Modern Warfare 2 zostanie wydane wraz z następną grą COD wydaną 28 października 2022 r.

Fani COD znają także niektóre z powracających postaci i nowe twarze w Modern Warfare 2.

READ  Pięć kolejnych gier wkrótce opuści Xbox Game Pass

Zwiastun niedawno wydanego zwiastuna, który zapowiadał datę premiery Modern Warfare 2, a główna grafika mówiła: „Task Force 141 ma ogromny powrót z globalnym oddziałem weteranów.

„Ci klienci to między innymi kapitan John Price, Simon „Gość” Riley, John „Swab” McTavish, Kyle „Jazz” Garrick i prezentujący pułkownika meksykańskich sił specjalnych Alejandro Vargasa”.

Gdzie indziej plotki dały fanom wgląd w niektóre funkcje, których mogą oczekiwać od Modern Warfare 2.

Twierdzi się, że Modern Warfare 2 może zawierać edytor map, który byłby ogromny dla tych, którzy kochają sektor wieloosobowy.

Oczekuje się, że jedną z dużych nowych funkcji będzie tryb o nazwie DMZ. Według znanego przeciekacza Toma Hendersona, twierdzi się, że jest to mieszanka elementów Battle Royale oraz stylu przetrwania, który można zobaczyć w grach takich jak Escape From Tarkov.