Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PlayStation Now zaczyna w tym tygodniu udostępniać obsługę strumieniowania w rozdzielczości 1080p • Eurogamer.net

Sony rozpocznie w tym tygodniu oferować obsługę strumieniowego przesyłania gier w rozdzielczości 1080p w ramach usługi subskrypcji PlayStation Now, a funkcja ta będzie stopniowo wprowadzana w wybranych krajach.

Wcześniej transmisja strumieniowa gier na PlayStation Now była ograniczona do 720p, w porównaniu do 1080p na Amazon Luna i do 4K na Stadia. Microsoft Xbox Cloud Gaming jest nadal ograniczony do 720p, ale firma testuje obecnie obsługę 1080p Według ostatnich doniesień.

Szczegóły dotyczące oferty Sony są ograniczone, ale firma tak Mówi Planuje uruchomienie transmisji w rozdzielczości 1080p – dla „gier obsługujących 1080” – w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii „w ciągu najbliższych kilku tygodni”.

Tygodnik DF Direct nr 7: nasze najnowsze wydanie / 2 dni anulowane, legendarny Mass Effect.

PlayStation Now zapewnia subskrybentom dostęp do stale zmieniającej się kolekcji ponad 700 gier na PlayStation 2, PS3 i PS4, które można przesyłać strumieniowo na PlayStation 4 i 5 lub ich komputer. Może też zawierać ponad 300 tytułów na PS4 Pobrane i odtwarzane bezpośrednio na konsoli.

Ten miesiąc Wzbogacenie Przybiera formę Marvel’s Avengers, Borderlands 3 i twórcy wspaniałej Hinterland, klimatycznej gry o przetrwaniu na śniegu The Long Dark. Marvel’s Avengers pozostaną dostępne do 5 lipca, a Borderlands 3 opuści usługę 29 września.

READ  Microsoft ujawni kolejną wersję systemu Windows 24 czerwca