Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pingan Ka Paharta wita w domu Millennium World Championship po sześciu miesiącach testów, prób i treningów | Wiadomości bokserskie

Nagpur: Cztery dni po podbiciu świata w swojej pierwszej próbie w Polsce, Alfia Pathan Do miasta wrócił w poniedziałek – po ponad sześciu miesiącach nieobecności w domu. Po przybyciu na stację kolejową 18-letni mistrz boksu został ciepło przywitany przez wysportowanych braci, trenerów, przyjaciół, a nawet przez pierwszego mieszkańca Dayashankara Tiwari.
Podczas gdy trener Alpha z dzieciństwa, Ganesh Purohit, był pierwszym, który powitał Mistrzostwa Świata Juniorów w kategorii 81 kg, burmistrz Tiwari pogratulował jej przed dworcem kolejowym jako członkini okręgu Nagpur. boks Stowarzyszenie pogratulowało utalentowanemu bokserowi.
Od 25 października ubiegłego roku, kiedy Alfiya opuściła swoją rezydencję w Ousti Nagar na obóz narodowy w Indyjski Urząd ds. Sportu (Najwyższa Komisja Nadzoru Finansowego i RachunkowościOśrodek w Rohtek w stanie Haryana, mistrz Azji juniorów w boksie 2019, nie miał domowej roboty jedzenia. Po powrocie do domu, 184 dni po tym, jak wyszła, pierwszą rzeczą, jaką zrobiła Alfia, było zjedzenie jej ulubionego „Penjan ka Bharta” i „Jedzenie ugotowane przez moją matkę”.
„Brakowało mi domowego jedzenia podczas mojego pobytu w Rohtak w Czarnogórze i Polsce. To był mój najdłuższy czas poza domem. Ze względu na ograniczenia Covid uniknęła obowiązkowego okresu kwarantanny, aby wrócić do domu i wznowić trening. Gdybym był w domu, przegapiłam kluczowe dni treningu, zanim wznowiłam trening, więc unikałam tych rzeczy ”- powiedziała Alfia.
„Wcześniej byłem poza domem maksymalnie dwa miesiące. Ale tym razem sytuacja była inna i aby spełnić swoje marzenie o złotym medalu na Mistrzostwach Świata, nie mogłem przegapić ani jednego dzień szkolenia ”.

Podczas gdy Alfia była poza domem przez prawie pół roku, musiała przejść kilkanaście testów RTPCR Covid, gdziekolwiek się pojawi. „Treningi, testy i eksperymenty były częścią mojego życia przez te sześć miesięcy. Poza tym musiałem utrzymywać wagę, więc niezależnie od jedzenia, czasem lekkiego, musiałem jeść. Jestem zadowolony z całej opieki. Indyjska Federacja BokserskaPowiedział TOI.
W Polsce Alfia pokonała Kozores Darię, zdobywając swój pierwszy złoty medal na świecie, ale najtrudniejszym sprawdzianem, przed jakim stanęła, był mecz półfinałowy. „Byłem dość pewny, że zdobędę złoty medal, ponieważ niedawno pokonałem Darię w finale w Czarnogórze. Trochę się martwiłem po spóźnieniu w półfinale z polskim Toborikiem Olloyą, z którym udało mi się wygrać 3: 2. krzyki tłumu z powodu pustki na The Square pomogły mi uzyskać jasne instrukcje od trenerów w rogu i mogłem na czas poprawić swoje błędy i spełnić swoje marzenie ”.
Z batalionem indyjskim biorącym udział w Mistrzostwach Świata Juniorów AIBA w boksie, Alfiya przybyła w sobotę do New Delhi i udała się do Rohtak, aby odebrać swój pozostały bagaż. Ojciec Alfii Akram Pathan, który pracuje jako asystent inspektora w Komendzie Głównej Policji w Nagpur, spotkał swoją dumną córkę w Rohtak, a ojciec i córka Monday zarezerwowali pociąg z Delhi do domu.
Akram powiedział: „Bardzo się cieszę, że widzę moją córkę i przyjaciółkę. Spędzimy trochę czasu w domu. Z powodu trwającej pandemii nie będzie żadnych uroczystości. Ale nasze spotkanie z samą Alfią jest świętem dla nas wszystkich. ”.
Przyjaciele Alfii z dzieciństwa odpalili petardy, gdy dotarli do swojej rezydencji w Ousti Nagar. Wśród przybyłych na powitanie byli m.in. Alfia Purus Kotwal, Rakesh Tiwari, NMC Sports Officer Piyush Ambulkar.