Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pete Bennett Jr. 1948-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Pete Bennett Jr. 1948-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Pete Bennett Jr., lat 74, zmarł w czwartek 10 sierpnia 2023 r. w szpitalu St. Elisabeth Boardman, pozostawiając po sobie spuściznę, która zostanie zapamiętana na zawsze.

Urodzony 3 października 1948 roku w Sharon w Pensylwanii, Pete był ukochanym synem Samuela Petera Bennetta seniora i Mary Louise Johnson Bennett.

Od najmłodszych lat wykazywał dom projektowy i solidną etykę pracy, która ukształtuje jego przyszłość. Po ukończeniu szkoły średniej kontynuował naukę na studiach wyższych i uzyskał tytuł licencjata farmacji. Uzbrojony w swoją wiedzę i pasję pomagania innym, Pete rozpoczął satysfakcjonującą karierę jako farmaceuta w Ohio. Przez ponad trzy dekady Pete poświęcił się zaspokajaniu potrzeb zdrowotnych swojej społeczności, aż do przejścia na emeryturę w 2011 roku.

Wśród osiągnięć Pitta było jego niezachwiane oddanie swojemu krajowi. Podczas wojny w Wietnamie dzielnie służył jako członek armii Stanów Zjednoczonych.

Oprócz osiągnięć zawodowych i wojskowych, Pitt całym sercem cieszył się życiem iz entuzjazmem realizował różne zainteresowania. Zapalony golfista, Pete jest znany ze swoich wyjątkowych umiejętności na polu golfowym i wygrał wiele drużyn na imprezie Greatest Golfer w Youngstown. Znalazł pocieszenie i koleżeństwo jako członek Tippecanoe Country Club, nawiązując trwałe przyjaźnie, dzieląc się swoją miłością do sportu.

Kiedy nie doskonalił gry w golfa ani miłosiernie nie rozdawał w aptece, znajdował dom radości w prostych przyjemnościach, które zbliżały go do tych, którzy znaczyli dla niego najwięcej. Jako dumny właściciel domu był bardzo dumny z tego, że starannie skosił trawnik, aby zachować jego pierwotny wygląd.

Dzielenie się śmiechem i tworzenie cennych wspomnień było dla Pete’a najważniejsze, o czym świadczy wiele ognisk, które organizował na imprezach rodzinnych i spotkaniach z drogimi przyjaciółmi.

Jednak największym osiągnięciem Pete’a, z którego był najbardziej dumny, była jego kochająca rodzina. 10 września 1976 złożył śluby z miłością swojego życia, Joe Krugolski-Bennett. Razem zbudowali piękne życie pełne miłości i oddania.

READ  Podgląd: Albania vs Polska - Prognozy, Wiadomości drużynowe, Składy

Pete i Joe zostali pobłogosławieni dwiema uroczymi córkami, Morgan (Brett) z Galeny i Lauren (Ronald) Phillips z Westerville. Pete pozostawił niezatarty ślad w życiu swoich wnuków, Carice i Brady’ego Kingów. Pete cenił również więź, którą łączyły go jego siostry, Paula (Karekin) Arzumanian z Nowego Jorku i Susie (Randi) Reichenbach z Powell.

Zgodnie z życzeniem Pete’a nie będzie żadnych usług.

Zamiast kwiatów honory materialne mogą przybrać formę datków na rzecz American Cancer Society, donate.cancer.org; LUB Niepełnosprawni amerykańscy weterani, 2044 Youngstown Road SE, Warren, OH 44484.

Profesjonalnymi aranżacjami zajęła się firma Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel.

(specjalne zawiadomienie)