Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Paul Burrens, 1943-2021 | Wiadomości, sport, praca

Polska – Paul Borenz, 77 lat, zmarł niespodziewanie w piątek 24 września 2021 r.

Paul, urodzony 30 września 1943 r. w Aluksen na Łotwie, przez całe życie mieszkał w dystrykcie Youngstown i ukończył szkołę średnią w Chani w 1961 r. Uczęszczał do Youngstown State University, gdzie służył w bractwie Tau Kappa Epsilon i jako redaktor sportowy dla gazety Jember. Wyjechał służyć ojczyźnie w wojsku stacjonującym w Niemczech z żoną Pam, która była dyplomowaną pielęgniarką.

Paul spędził całą swoją karierę w branży usługowej, pracując dla sklepów May Company, Strouss i Kaufmann oraz Macy’s.

Paweł był miłośnikiem przyrody i zwierząt, często ratując zwierzęta w potrzebie. Był zapalonym architektem krajobrazu, fotografem przyrody i adwokatem słabszych, co tłumaczy również jego miłość do Browna.

Największym darem dla Pawła była bezinteresowność. Nigdy nie przegapił okazji, aby pomóc innym i zawsze przedkładał rodzinę i przyjaciół ponad siebie.

Służył wiernie jako członek zarządu w Forest Lawn Memorial Park.

Pamięć o Pawle zapamięta jego syn Dawid (Jana) Borens z Polski. i córka Kristen (Chris) Reeve Severn, Maryland. Będzie mu również brakowało czwórki wnuków, Jacka, Benjamina, Maddoxa i Masona, za jego miłość, własne skarby i jego „stare żarty o tacie”.

Jego żona, Pamela Willie-Borens, poprzedziła śmierć Paula 3 czerwca 1986 roku.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 11:00 do 13:00 w sobotę 2 października 2021 r. w Fox Funeral Home, 4700 Market St. , Boardman, OH 44512, a następnie o godzinie 13:00 odbędzie się krótka uroczystość nabożeństwa chrześcijańskiego. Zapraszamy wszystkich.

Zamiast kwiatów lub darowizn rodzina prosi, abyś zrobił jedną z następujących rzeczy, które przyniosą Pawłowi radość: Przytul swoich bliskich i pokaż im, że codziennie ich kochasz. Zaadoptuj psa lub kota z lokalnego schroniska lub funta. Zasadzić drzewo.

Załatwienia powierzono Domowi Pogrzebowemu Edwarda J. Foxa i Synów, 4700 Market Street, Boardman. Rodzina i przyjaciele Paula mogą odwiedzić stronę www.foxfuneralhome.org, aby obejrzeć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie.

READ  Polska Skoki Narciarskie | Sport narodowy

(uwaga specjalna)