Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Will Keane: Irlandia powołuje napastnika Wigan do eliminacji do Mistrzostw Świata z Azerbejdżanem | wiadomości piłkarskie

Napastnik Wigan, Will Keane, został po raz pierwszy powołany do Irlandii na październikowe mecze z Azerbejdżanem i Katarem.

28-latek, brat bliźniak Anglii i obrońca Evertonu Michael, reprezentuje Anglię do poziomu do lat 20, ale w lutym 2019 roku ogłosił zamiar gry w reprezentacji Republiki.

Zakwalifikował się do Irlandii przez swojego ojca, a ponieważ drużyna Stephena Kenny’ego chciała strzelić gola, Kane miał teraz swoją szansę.

Sobota 9 października 16:30

Wyjazd o 17:00

Irlandia zmierzy się z Azerbejdżanem w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Baku 9 października, a trzy dni później zmierzy się z Katarem w Dublinie w meczu towarzyskim.

Nie ma jednak miejsca dla napastnika Lincolna Anthony’ego Scully’ego, który w tym sezonie strzelił 10 bramek.

Boczny obrońca Sheffield United Enda Stevens, pomocnik Derby Jason Knight i skrzydłowy Rotherham Chiduzi Ogbeni wrócili do składu po tym, jak kontuzja wykluczyła ich z międzynarodowych meczów we wrześniu.

Ale kapitan Seamus Coleman i obrońca Dara O’Shea zostali wykluczeni z powodu kontuzji.

Młody obrońca Norwich Andrew Aumobamidel, który zadebiutował w meczu z Portugalią, zachował swoje miejsce, ale bramkarz Darren Randolph ponownie został pominięty.

Drużyna Republiki zdobyła tylko dwa punkty ze swoich pięciu meczów w dotychczasowych eliminacjach.

READ  Igrzyska Olimpijskie w South Canterbury 2021 – Tom Walsh dąży do „złotego” rzutu na igrzyskach olimpijskich w Tokio