Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Partia Republikańska utrzymuje przeważającą większość w legislaturze hrabstwa  Wiadomości, sport, praca

Partia Republikańska utrzymuje przeważającą większość w legislaturze hrabstwa Wiadomości, sport, praca

Partia Republikańska nadal miałaby przeważającą większość w legislaturze hrabstwa Chautauqua.

Po wtorkowych wyborach od 1 stycznia w 19-osobowej legislaturze hrabstwa będzie nadal zasiadać 15 Republikanów i 4 Demokratów, chociaż w jednym wyścigu (okręg 1) różnica głosów wynosi 10.

Republikanie stracili jedno miejsce (ustawodawca Elizabeth Rankin), a Demokraci jedno miejsce (ustawodawca Billy Torres).

Od 1 stycznia 2022 roku Republikanie mają większość 15–4. Partia potrzebuje co najmniej 13 członków, aby uzyskać większość dwóch trzecich, co daje im przeważającą większość. Większość aktów prawnych do uchwalenia wymaga zwykłej większości, ale niektóre wymagają zgody dwóch trzecich.

W jedenastu z 19 okręgów legislacyjnych odbyły się konkurencyjne wyścigi. Poniżej wyniki tych wyścigów.

Dzielnica 1

Okręg Legislacyjny 1 obejmuje część miasta Dunkierka. Wygląda na to, że urzędujący Kevin Muldowney pokonał pretendenta Marcusa Buchanana, ale wyścig jest zacięty, 721:711. Muldowney startował na pierwszej linii Republikanów i Dunkierki, podczas gdy Buchanan na liniach Conservative i Working Families.

Strefa 2

Okręg Legislacyjny 2 obejmuje część miasta Dunkierka. Urzędujący Robert Bankowski pokonał pretendenta Dennisa Wilkę 637-357. Bankowski opowiadał się za Demokratami i Rodzinami Pracującymi, Wilka zaś za Republikanami i Konserwatystami.

Strefa 3

Okręg Legislacyjny 3 obejmuje część wsi Fredonia i miasta Pomfret. Urzędujący Bob Scudder pokonał Nevena Eklunda 939-509. Scudder opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy Eklund opowiadał się po linii Demokratów.

Dystrykt 9

Okręg Legislacyjny 9 obejmuje część miasta Jamestown. Urzędujący Billy Torres przegrał z pretendentem Philem Landym. Landy otrzymał 571 głosów, a Torres 481 głosów. Torres opowiadał się po linii Demokratów, podczas gdy Landy opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów.

Strefa 10

10. Okręg Legislacyjny obejmuje części miast Busti i Ellicott, wioskę Lakewood i część miasta Jamestown. Urzędujący Jimmy Gustafson pokonał Julie Jackson Forsberg 802-571. Gustafson opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy Jackson Forsberg opowiadał się po linii Demokratów i Rodzin Pracujących.

READ  Zapowiedź: Polska vs. Czechy - prognozy, aktualności drużynowe, składy

Dystrykt 11

Okręg Legislacyjny 11 obejmuje część miasta Jamestown. Urzędujący David Wilfong pokonał Boba Whitneya 598-460. Wilfong opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy Whitney opowiadał się po linii Demokratów i Rodzin Pracujących.

Dystrykt 12

12. dzielnica legislacyjna obejmuje część miasta Jamestown. Urzędująca Elizabeth Rankin przegrała z Frederikiem Larsonem. Larson otrzymał 637 głosów, podczas gdy Rankin otrzymał 584 głosy. Rankin opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy Larson opowiadał się po linii Demokratów i Rodzin Pracujących.

Dystrykt 13

13. dzielnica legislacyjna obejmuje część miasta Jamestown. Urzędujący Thomas Nelson pokonał Joe Tickle 391-325. Nelson opowiadał się za Demokratami i Pracującymi Rodzinami, podczas gdy Tickle opowiadał się za Republikanami i Konserwatystami.

Dystrykt 15

15. Okręg Legislacyjny obejmuje część miasta Ellicott, w tym wioski Celoron i Falconer. Urzędująca Lisa Vanstrom pokonała Kurta Gustafsona 818-584. Vanstrom opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy Gustafson opowiadał się po linii Demokratów i Rodzin Pracujących.

Dzielnica 16

Okręg Legislacyjny 16 obejmuje miasta Kianton i Carroll oraz część miasta Polski. Dalton Anthony pokonał Amy Thompson 858-314. Anthony opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy Thompson opowiadał się po linii Demokratów i zdrowego rozsądku. Urzędujący republikanin John Davis zdecydował się nie ubiegać o reelekcję.

Dzielnica 19

19. Okręg Legislacyjny obejmuje miasta Ripley i Westfield, w tym wioskę Westfield. Fred Johnson pokonał Braydena McElhaneya 1079-441. Johnson opowiadał się po linii Republikanów i Konserwatystów, podczas gdy McElhaney opowiadał się po linii Demokratów. Urzędujący republikanin John Hemmer zdecydował się nie ubiegać o reelekcję.

Niekwestionowane wyścigi

Susan Parker, D-Fredonia, będzie nadal reprezentować Dystrykt 4. Dystrykt 5 będzie nadal reprezentowany przez przedstawiciela Terry’ego Knebela, R-Sheridan. Dystrykt 6 będzie nadal reprezentowany przez Toma Harmona z R-Silver Creek. Okręg 7 będzie nadal reprezentowany przez republikańskiego republikanina ze Stockton, Johna Penhollowa. Okręg 8 będzie nadal reprezentowany przez republikańskiego republikanina z Ellery, Pierre’a Chagnona. Dystrykt 14 będzie nadal reprezentowany przez Dana Pavlocka z R-Sinclairville. Dystrykt 17 będzie nadal reprezentowany przez Travisa Helsera, R-Clymera. Dystrykt 18 będzie nadal reprezentowany przez Marty’ego Proctora, R-Mena.

READ  Francja vs Polska: jak oglądać, transmisja Eurobasket na żywo, kanał telewizyjny, czas rozpoczęcia

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej