Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Palworld stracił X procent zaangażowania graczy” – mówi deweloper Pocketpair.

„Palworld stracił X procent zaangażowania graczy” – mówi deweloper Pocketpair.

Twórca Palworld, Pocketpair, twierdzi, że nie ma powodu martwić się spadkiem liczby graczy w popularnej grze.

Ponieważ 24-godzinna liczba równoczesnych graczy na Steamie w Palworld osiągnęła szczyt na poziomie około 535 000 graczy – znaczny spadek w porównaniu z 2,1 miliona jednoczesnych graczy, które Pocketpair zapewnił w weekend premiery Palworld – menadżer społeczności Bucky stwierdził w oświadczeniu na Twitterze, że „Palworld przegrał

Wiadomości: Czy Pokemon pokona Palworld?Obejrzyj na YouTube

„Ta wyłaniająca się retoryka: «Palworld stracił, powiedział Bucky.

„Nie ma powodu się z tym źle czuć. Palworld, podobnie jak wiele wcześniejszych gier, nie jest w stanie wypuszczać ogromnych ilości nowej zawartości co tydzień. Pojawi się nowa zawartość i będzie świetna, ale te rzeczy wymagają czasu.”

„Jeśli nadal grasz w Palworld, kochamy cię. Jeśli nie grasz już w Palworld, nadal cię kochamy i mamy nadzieję, że wrócisz na drugą rundę, kiedy będziesz gotowy” – dodał Bucky.

„Jest tak wiele świetnych gier, w które możesz zagrać, i nie musisz czuć się winny, skacząc z jednej gry do drugiej”.

Pocketpair przyznał niedawno, że ma „przytłaczający niedobór” programistów, którzy pomagają wirusowemu hitowi utrzymać dynamikę, a zaledwie wczoraj twórca zastanowił się nad znaczącym wpływem „oszukiwania i oszukańczych działań” na przestrzegających zasad graczy, biorąc pod uwagę jego ogromną popularność. grę, opisując niektóre kroki, które zostaną podjęte — w tym zaoferowanie „zewnętrznego rozwiązania zapobiegającego oszustwom” — w celu rozwiązania problemu.

READ  Jak zarejestrować się w programie podglądu aplikacji Google Home na Androida