Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto jak nowa muzyka Sonic 3 łączy się z klasyką w Sonic Origins

Zdjęcie: Sega

Sonic Origins Tuż za rogiem zostanie uruchomiony na Switchu w przyszły czwartek. W tym momencie nie jest tajemnicą, że muzyka tam jest Jeż Sonic 3 byłem Prawdopodobnie zostanie zmieniony na nową wersjęze względu na komplikacje z prawami, a teraz mamy potwierdzenie, że tak jest w rzeczywistości.

Niestety musimy to zgłosić, ale wygląda na to, że klasyczne utwory z oryginalnej wersji, takie jak Carnival Night Zone i strefa Ice Cap, zostały całkowicie zastąpione w Sonic Origins. Jak pokazano na poniższym filmie z GameXplain, utwory wydają się być zastąpione odnowionymi wersjami muzyki z lat 90. z pierwszego wydania Sonic 3, więc nie są suma problem.

Mogło być o wiele gorzej, jasne, ale nie ma wątpliwości, że nowa muzyka po prostu nie wypada korzystnie obok klasyki. posłuchaj sam:

Siostrzana strona popchnij pudełko Podkreślił również drastyczną zmianę własnej recenzji, ale być może łagodniejszą z nową muzyką:

„Większość fanów hardcore’u może również narzekać na brak niektórych utworów z Sonic 3 & Knuckles, które zostały zastąpione muzyką z lat 90., ale nieukończoną (jeszcze). Nowe utwory nie są złe – niektóre naprawdę dobre – ale mogą potrzebować trochę przyzwyczajenia, jeśli masz nostalgię za karnawałową nocą, lodowcem i bazą startową.

Możesz sprawdzić pełny werdykt tutaj.

Co sądzisz o „nowych” utworach w Sonic the Hedgehog 3? Wolisz oryginały? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

READ  RTX 3060 jest wreszcie w zasięgu ręki po spadku cen GPU w tym tygodniu