Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pakiet Amazon Echo Dot i Meross Smart Plug jest o 64% tańszy dzięki tej wczesnej ofercie w Czarny piątek

Najlepsza oferta na Amazon w tym tygodniu: ten pakiet Echo Dot i Meross Smart Plug jest o 64% tańszy dzięki tej wczesnej ofercie w Czarny piątek

Zakupy: Produkty opisane w tym artykule są niezależnie wybierane przez naszych pisarzy zajmujących się zakupami. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą linków na tej stronie, MailOnline zarobi prowizję partnerską.

Jeśli odkładałeś inwestycję w najlepsze urządzenia smart home, ponieważ często są one bardzo drogie, Amazonka Zrezygnowałem z wielu epickich ofert przed Czarnym Piątkiem, w tym 64 procent zniżki na tę pakiet inteligentnego domu.

Amazon pobłogosławił nas wcześnie w Czarny piątek ofertywięc nie musisz czekać do oficjalnego rozpoczęcia boomu zakupowego w piątek, 25 listopada, aby robić zakupy i oszczędzać na gadżetach, które pomogą zautomatyzować Twój dom, i nie musisz być członkiem Prime.

Ta oferta ze zniżką obejmuje nie jedną, ale dwie kropki Amazon Echo Dots (3. generacji) i inteligentną wtyczkę Meross — wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć rutynę inteligentnego domu Alexa.

Pakiet zwykle kosztuje 98,97 GBP, ale dzięki tej wczesnej ofercie w Czarny piątek możesz zaoszczędzić 64 procent – ​​to 63,99 GBP zniżki.

Sklep

Ten pakiet rabatowy obejmuje nie jedną, ale dwie Amazon Echo Dots (3. generacji) i inteligentną wtyczkę Meross — wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć rutynę inteligentnego domu Alexa

Jedną z najlepszych ofert, które można teraz uzyskać, jest pakiet ze zniżką na nie jedną, ale dwie kropki Amazon Echo Dots (3. generacji) i inteligentną wtyczkę Meross — wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć rutynę inteligentnego domu Alexa.

READ  Najtrudniejsze obecnie osiągnięcia Fall Guys są znacznie łatwiejsze do odblokowania

Pakiet zwykle kosztuje 98,97 GBP, ale z tym wczesna oferta w czarny piątekmożesz zaoszczędzić 64 procent — to 63,99 GBP zniżki.

Uzupełniający pakiet urządzeń zawiera dwa Kropki echa (3. generacji) o wartości 39,99 GBP za sztukę; To świetny system dźwiękowy, który pozwala sterować całym domem za pomocą głosu lub telefonu.

Dodaj do dowolnego pokoju Za pomocą prostego polecenia możesz zadać Alexa (oparta na chmurze usługa głosowa Amazon) podstawowe pytania wyszukiwania, muzykę, wiadomości, aktualizacje pogody i tak dalej.

Pakiet obejmuje inteligentną wtyczkę Meross (o wartości 49,99 GBP), której można używać do kontrolowania wszystkiego, co jest z nią połączone za pośrednictwem aplikacji Apple Home i Meross

Pakiet obejmuje inteligentną wtyczkę Meross (o wartości 49,99 GBP), której można używać do kontrolowania wszystkiego, co jest z nią połączone za pośrednictwem aplikacji Apple Home i Meross

Ale inteligentna kontrola domu sprawia, że ​​Echo Dot jest tak świetny. Steruj kompatybilnymi urządzeniami i urządzeniami za pomocą prostego polecenia głosowego, w tym telewizorami, robotami odkurzającymi, bezpieczeństwem domu, oświetleniem i ogrzewaniem.

Oferta pakietowa obejmuje a Inteligentna wtyczka Meross (o wartości 18,99 GBP) Możesz go używać do kontrolowania wszystkiego, co jest z nim połączone za pośrednictwem aplikacji Apple Home i Meross.

A po sparowaniu z Echo Dot będziesz mógł używać swojego głosu do sterowania podłączonymi urządzeniami elektronicznymi.

Pakiet zwykle kosztuje 98,97 GBP, ale dzięki tej wczesnej ofercie w Czarny piątek możesz zaoszczędzić 64 procent – ​​to 63,99 GBP zniżki

Pakiet zwykle kosztuje 98,97 GBP, ale dzięki tej wczesnej ofercie w Czarny piątek możesz zaoszczędzić 64 procent – ​​to 63,99 GBP zniżki

Aby pomóc włączać i wyłączać elektronikę z dowolnego miejsca, możesz sprawdzać stan podłączonych urządzeń, ustawiać harmonogramy i zdalnie wyłączać światła, aby oszczędzać energię, gdy zostaną przypadkowo pozostawione włączone.

Inteligentna wtyczka Meross to także świetny sposób na sterowanie lampkami choinkowymi w pomieszczeniach, w tym lampkami choinkowymi, nawet gdy nie ma Cię w domu.

Nie czekaj do Czarnego Piątku, aby skorzystać z wyprzedaży Amazon. Kup pakiet 2 x Echo Dot (3. generacji) Charcoal Fabric + Meross Smart Plug tutaj.

READ  Losowo: Wygląda na to, że Sakurai wreszcie odetchnął od rozwoju Smash Bros. dzięki PS5

reklamy