Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Overwatch 2 wymaga odblokowania bohaterów poprzez rozgrywkę dla nowych graczy

Overwatch 2 wymaga odblokowania bohaterów poprzez rozgrywkę dla nowych graczy

Monitor 2 Gracze zupełnie nowi w serii – czyli ci, którzy nigdy nie grali w oryginał Uwaga i obserwuj – Będziesz musiał spędzić dużo czasu z sequelem, aby odblokować listę 32 bohaterów obecnej gry. Blizzard Entertainment powiedział we wtorek, że w ramach Uwaga i obserwuj 2„Wrażenia użytkownika po raz pierwszy” nowi gracze odblokują tryby gry i wszystkich oryginalnych bohaterów Overwatch „w około 100 meczach”.

Blizzard cytował „spójne opinie nowych graczy, którzy czują się przytłoczeni wieloma trybami gry i bohaterami” w swoim Post na blogu Wyjaśnij, jak twórca gry planuje dostosować się do napływu nowicjuszy Darmowa gra w Overwatch.

Monitor 2Blizzard powiedział, że doświadczenie użytkownika po raz pierwszy szybko odblokuje wszystkie tryby gry i czat w grze, ale nowi gracze będą musieli wygrać 50 meczów w trybie szybkiej gry, aby uzyskać dostęp do konkurencyjnych gier i ukończyć około 100 meczów, aby odblokować prawie wszystkie gry. postacie z gry.

Blizzard powiedział, że większość nowych ograniczeń dla graczy jest znoszonych podczas gry w grupie, „aby nowi gracze mogli dołączyć do swoich znajomych w dowolnym momencie, aby zagrać w prawie wszystkie tryby gry”, z wyjątkiem trybu rywalizacji. Przeniesienie zawodników z oryginału Uwaga i obserwuj Dla mnie Monitor 2 W momencie premiery będzie mógł dotrzeć do 34 z 35 bohaterów gry. (Nowy czempion wsparcia Kiriko również ograniczone do Monitor 2przepustka bojowa.)

Istniejący Uwaga i obserwuj Gracze mogą również spodziewać się pewnych zmian w 2gdzie takie rzeczy, jak limity zdjęć graczy, poziomy graczy i poziomy umiejętności rywalizacji nie będą wyświetlane w grze. Uwaga i obserwujAdnotacje są również uproszczone, z trzech opcji do jednej.

Monitor 2 Gracze wszystkich pasów również staną przed nowym wymogiem: od 4 października, Monitor 2dzień premieryAby grać, gracze będą musieli dołączyć numer telefonu do swojego konta Battle.net. Ta funkcja nazywa się SMS Protect i jest opisana jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa mająca na celu zapobieganie oszustwom i innym złym zachowaniom graczy. Blizzard twierdzi, że numer telefonu powiązany z kontem Battle.net „nie może być używany na wielu kontach jednocześnie, a gracze nie mogą używać tego samego numeru telefonu do tworzenia wielu kont” oraz że „niektóre rodzaje numerów, w tym przedpłacone i VOIP nie może być używany jako ochrona SMS.

READ  Europejskie ceny Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro pojawiają się w Internecie przed ich październikową premierą

Activision Blizzard planuje wdrożyć ten sam system SMS Protect dla wezwanie do służby modern warfare 2który również rusza w październiku.