Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fire TV Stick, Kindle i Echo mogą dziś wyglądać znacznie gorzej

Każdy, kto ma Fire TV, Echo, Kindle lub Fire Tablet, może dziś wieczorem zauważyć, że ich urządzenia nagle wyglądają na bardzo stare. Kolejny duży produkt Amazona zostanie ujawniony około godziny 17:00 GMT w środę, 28 września, a partia błyszczących ulepszeń sprzętu prawie na pewno zostanie ujawniona światu.

Więc co dokładnie zostanie ujawnione? Gigant handlu internetowego do tej pory zdołał utrzymać działanie nowej generacji urządzeń.

W przeciwieństwie do większości premier produktów, które wyciekły przed oficjalnym ujawnieniem, nie było żadnych plotek ani zdjęć prototypów opublikowanych na platformach społecznościowych, takich jak Twitter. Oznacza to, że będziemy musieli poczekać do środy, aby zobaczyć dokładnie, co Amazon ma w zanadrzu.

Jeśli jednak historia się powtórzy, możemy spodziewać się poważnych aktualizacji popularnego głośnika Amazon Echo, a także zmian w gamie Fire TV Stick, nowych bezprzewodowych wkładek dousznych i aktualizacji w Kindle.

W zeszłym roku Amazon ujawnił swojego robota Astro, który biega po domu, odpowiada na pytania i podaje piwo, gdy usiądziesz przed telewizorem. Astro jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych i ograniczone do osób zaproszonych do wypróbowania, więc być może w tym tygodniu usłyszymy więcej wiadomości o globalnej wersji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inauguracji Amazona, Express.co.uk będzie w centrali firmy w Londynie i przekaże Ci wszystkie wiadomości, jak to się dzieje.

Przed wielkim ujawnieniem Amazon ogłosił już jedną dużą aktualizację swojej linii tabletów.

Nowy Fire HD 8 jest już dostępny w sprzedaży z tym urządzeniem z nowym procesorem, który jest o około 30 procent szybszy niż wcześniej.

Jest też 8-calowy wyświetlacz HD, 13-godzinny czas pracy baterii i 64 GB pamięci z możliwością rozszerzenia do 1 TB.

Jeśli nie masz nic przeciwko reklamie poza ekranem, możesz ją kupić za 99 GBP lub 109 GBP bez tych sponsorowanych wiadomości.

READ  Fortnite Rozdział 3: Aktualizacja sezonu 2: Doktor Strange i nowe czołgi

Oprócz tego tabletu, wkrótce pojawi się także nowy Kindle klasy podstawowej z wyświetlaczem HD o rozdzielczości 300 ppi, wydłużonym czasem pracy baterii, regulowanym oświetleniem przednim i 16 GB miejsca na wszystkie Twoje książki.

Możesz zamówić ten czytnik w przedsprzedaży już teraz, gdy dotrze on pocztą od 12 października. Ten czytnik kosztuje 94,99 GBP.