Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Overwatch 2 i Diablo 4 zostały opóźnione • Eurogamer.net

„Wykorzystałby więcej czasu na opracowanie, aby osiągnąć… pełny potencjał”.

Activision Blizzard ogłosił nadejście Diablo 4 i Overwatch 2 później „niż pierwotnie przewidywano”, co może przesunąć premierę obu tytułów najwcześniej na 2023 rok.

„Pracowaliśmy również z nowym kierownictwem w Blizzard i w ramach samych franczyz” – wyjaśnił wydawca w swoim raporcie. Raport o wynikach za trzeci kwartał 2021 r., „Szczególnie w przypadku niektórych kluczowych ról kreatywnych stało się jasne, że część zawartości Blizzarda zaplanowanej na przyszły rok skorzysta na dłuższym czasie opracowywania, aby osiągnąć swój pełny potencjał”.

Obie gry miały zdecydowanie burzliwy rok. Reżyser Overwatch 2 Jeff Kaplan Blizzard odszedł ponownie w kwietniu, natomiast Chucko Sonny, producent wykonawczy serialu Overwatch, wyjechał we wrześniu. W międzyczasie Diablo 4 stanęło w obliczu większego zamieszania, Sprawdź menedżera gry i głównego projektanta — odpowiednio Luis Barriga i Jesse Macri — gdy Activision Blizzard uporał się z konsekwencjami California Fair Employment and Housing Administration Trwający proces Zarzut molestowania seksualnego, dyskryminacji i kultury pracy „małego chłopca” w firmie. W październiku Joe Shelley był Ogłaszamy nowe stanowisko Dyrektora Gry na Diablo 4.

Diablo 4 – zapowiedziany zwiastun Rogue.

Activision twierdzi, że chociaż zespoły Overwatch 2 i Diablo 4 „poczyniły wielkie postępy w kierunku ukończenia w ostatnich kwartałach”, wierzy, że danie im „trochę dodatkowego czasu na ukończenie produkcji i dalsze zwiększanie zasobów twórczych w celu wspierania tytułów po premierze zapewni [the] Uwolnij radość i zaangażowanie ich społeczności na wiele lat.”

Jeśli chodzi o gdy Overwatch 2 i Diablo 4 mogą już się pojawić i trudno powiedzieć. Jedyną wskazówką, jaką Activision Blizzard podało wcześniej w sprawie dat premier, było to, że Żaden mecz nie pojawi się w 2021 r.. Jednak odniesienia wydawcy do „treści planowanych przez Blizzard na przyszły rok” w jego raporcie o zarobkach, a także informacja, że ​​opóźnienia „spowodują wzrost finansów”. [it] Oczekiwano, że pojawi się w przyszłym roku”, zauważa, zauważając, że oba tytuły pojawią się najwcześniej w 2023 r. – choć oczywiście pozostaje to niepewne, dopóki firma nie będzie gotowa podzielić się większą ilością.

READ  Google Tensor G2 to chip 5 nm, wbrew temu, co mówi internet

Dzisiejsze wiadomości pojawiają się tuż po niedawnym ogłoszeniu przez Activision Blizzards, że przyszłoroczny BlizzConline jest Teraz na „Wstrzymaj” Nie może się doczekać „przemyślenia” tego wydarzenia.