Tech

Oto wszystko, co ujawniono w ramach Sony PlayStation Indie Spotlight • Eurogamer.net

Sony cieszyło się trochę niezależnym balem Na blogu PlayStation, co doprowadziło do pojawienia się i ujawnienia siedmiu reklam, które mogą nieco zniechęcić właścicieli PS4 i PS5. A jeśli go przegapiłeś, znajdziesz to wszystko w jednym wygodnym podsumowaniu poniżej.

Uwielbiana gra eksploracyjna w otwartym świecie autorstwa Adama Robinsona Yu krótki spacer, w którym mały ptaszek wyrusza na krótką, ale całkowicie zabawną przygodę wspinania się po górach, pojawi się na konsolach PlayStation jesienią tego roku. Tak bardzo nam się to podobało, kiedy zostało wydane na PC w 2019 roku – Christian Donlan nazwał to „marzycielskim blaskiem” w podstawowa recenzja – Więc zdecydowanie należy na to uważać.

Short Journey – ogłoszenie reklamy Playstation.

Oxenfree 2: Utracone sygnały, sequel pysznej i przerażającej narracyjnej przygody z 2016 roku autorstwa dewelopera Night School Studio Potwierdzono, że trafi na konsole PlayStation. Ma zawierać „całkowicie nową” obsadę postaci – gracze kontrolują Riley Boverley, która bada dziwne sygnały elektromagnetyczne w jej rodzinnym mieście Kamina – zachowując, jak to ujęła Szkoła Nocna, dziwaczne, uczciwe i osobiste doświadczenie oryginału. Poprzednie słowo sugerowało wydanie Oxenfree 2 jeszcze w tym roku.

Oxenfree II: Lost Signals – zapowiedziany zwiastun na PS4, PS5.

Aksjomat Panna 2Kontynuacja gry w stylu Metroid-a, autorstwa Thomasa Happa, która pojawi się na PlayStation 4 i PS5 – którą jesteśmy już wiem. Nie wiedzieliśmy jednak, że gra będzie zawierać nie tylko jeden świat do eksploracji, Będzie zawierał dwa. Jak wyjaśnia Hap, istnieje świat podziemny i drugi świat hakerski połączone w alternatywnym wymiarze. Gracze będą mogli poruszać się między dwiema warstwami podczas swojej przygody, co znacznie rozszerza możliwości nieliniowej eksploracji w Axiom Verge 2.

Axiom Verge 2 – Rozgrywka w zwiastunie.

tutaj Kolejny dobry „un w końcu trafia na PlayStation” Jeszcze w tym roku: przeżyj cieszący się uznaniem odwrócony horror w Phobia Game Studio padlina. Tutaj gracze są przedstawiani jako „amorficzna istota nieznanego pochodzenia” i są uwalniani przez ciemne i duszne korytarze labiryntowego kompleksu przemysłowego. Nic dziwnego, że doszło do wielu przerażających masakr. Padlina ma swoje wady – współpracownik Eurogamer, Edwin Evans-Thirwell, opisał go jako „kręty labirynt horroru ciała, którego kombinacja portali umiejętności i regresji lekko krępuje niezrównany projekt stworzenia” – ale nadal Zarobił sobie polecaną odznakę.

READ  Gracz War Thunder publikuje tajny dokument, aby udowodnić, że czołg jest niedokładny

Carrion – pokaz premiery PlayStation.

szczyt słońca Kontynuacja klasycznych strzelanek z pionowym przewijaniem od Platinum Games, Moon Cresta i Terra Cresta, została również wyemitowana w ramach samodzielnego programu Sony, a główny projektant gry Hideki Kamiya poświęcił trochę czasu na wyjaśnienie genezy projektu W nowym poście na blogu. Dyrektor firmy Sol, Cresta Takanori Sato, opisał również dwie platformy gry – znane jako Dock-and-split i Formations – ponad Na stronie Platinum.

Sol Cresta – System gry zwiastunowej.

Dalej są wiadomości, które Wiedźmi LasOd studia Capsized Alientrap Games Jesienią pojawi się na konsolach PlayStation. Wytchwood, opisany jako „przygoda z czarownicami”, stawia graczy w roli starej wiedźmy uwięzionej w mrocznym pakcie, którego nie pamięta. Dalsza przygoda prowadzi ją przez tajemniczą krainę inspirowaną klasyczną mitologią, z eksploracją i badaniami nad składnikami zaklęcia, o którym mówi się, że jest sednem tego doświadczenia.

Witchwood – zwiastun rozgrywki.

„Płacząca dziewica czeka na powrót utraconej miłości”, droczy się Alentrap, „dzika niedźwiedź uwielbia tylko walić o siebie kilka głów, a sprytny oszust w zgrabnych butach nęka lokalny rynek swoim oszustwem. Tylko dzięki swojej ostrej magii i sprytowi będziesz w stanie naprawić te krzywdy.

Ostatnie jest Hades, uznany przez krytyków deweloper Supergiant Games przypomina pełzającego roju (z domieszką greckiej mitologii), który, jak Wcześniej zapowiedzianePojawi się na PlayStation 4 i PS5 w następny piątek, 13 sierpnia. Supergiant nie miał wiele do przekazania, ale omówił pochodzenie niektórych słynnych systemów Hadesa W nowym poście na blogu. A kiedy mówię świętować, to mam na myśli – Eurogamer (i wiele innych publikacji) Tytuł Gry Roku 2020, więc zdecydowanie warto to sprawdzić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

PlayStation Underground – gra Hades.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment