Tech

Embracer Group pochłonęła ośmiu innych programistów, w tym 3D Realms • Eurogamer.net

Smukły w firmie deweloperskiej Harmony DigixArt.

The Embracer Group – spółka macierzysta THQ Nordic, Sabre Interactive, Koch Media i Gearbox – dodała osiem kolejnych studiów do swojego nadętego portfolio.

W szczególności dotyczy to studia 3D Realms Duke Nukem, które obecnie ma w przygotowaniu sześć nowych projektów. Zostanie on zintegrowany, wraz ze studiem pomocniczym i innymi duńskimi zakładami Slipgate Ironworks, z Sabre.

Tymczasem deweloperzy Lost in Harmony i 11-11 Memories Retold DigixArt zostaną zintegrowane z Koch Media. Jej kolejny projekt jest obiecujący Gra proceduralna 96.

Studio VR Force Field, a także jego spółka zależna Vertigo Games, staną się częścią Koch Media i będą kontynuować prace nad projektami VR.

Coffee Stain Studios firmy Embracer otrzyma Easy Trigger, opracowany dla Zabawna, miazga strzelanka 2D Huntdown i deweloper Ghost Ship Games firmy Deep Rock Galactic. Wygląda na to, że w trakcie prac jest też więcej Huntdown.

Wreszcie, Embracer nabył również CrazyLabs, twórcę gry mobilnej Super Stylist, oraz Grimfrost, „specjalistę w dziedzinie e-commerce i wiodącego gracza z globalną marką na rynku wysokiej jakości produktów Wikingów”.

Grupa Embracer obejmuje obecnie ponad 70 studiów.

READ  Minecraft otrzymał ocenę R w Korei Południowej

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment