Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto jak kupować stare, niepubliczne gry w PlayStation Store • Eurogamer.net

W takim razie PlayStation teraz i dawniej.

Prosta wtyczka do przeglądarki internetowej umożliwia graczom dostęp do poprzednich wersji PlayStation Store, umożliwiając im zakup starych gier, o których sądzono, że zostały wycofane ze sprzedaży.

Nasi przyjaciele zauważyli to VGC, Wtyczka FireFox Valkyrie PS Store korzysta ze starych wersji sklepu internetowego z archive.org i zapewnia graczom dostęp do gier, które wcześniej były ukryte.

Od ostatniej dużej aktualizacji sklepu w październiku 2020 r., Tuż przed premierą PS5, wiele gier zostało po cichu usuniętych z wersji internetowej sklepu, w tym wiele gier na PS3, PSP i PS Vita.

Ta zawartość jest przechowywana na zewnętrznej platformie, która będzie ją wyświetlać tylko wtedy, gdy zaakceptujesz ukierunkowane pliki cookie. Włącz wyświetlanie plików cookie.

Teraz jednak wygląda na to, że Sony tylko ukryło linki, zamiast je całkowicie usunąć, ponieważ gracze zgłosili, że nadal mogą z powodzeniem kupować te stare tytuły.

Jest też sposób na dostęp do niego bez wtyczki – sprawdź Handbook of Silica Now po więcej informacji. Chciałbym jednak zasugerować, żebyś nie kręcił się w pobliżu; Podejrzewam, że nie będziemy w stanie tego zrobić dłużej niż to konieczne.

ICYMI, PlayStation w dużej mierze zwróciło się ku decyzji o zamknięciu sklepów PlayStation 3 i Digital Vita Wcześniej w tym tygodniu, w odpowiedzi na krytykę fanów.

W oświadczeniu prezes PlayStation Jim Ryan przyznał: „Jest oczywiste, że podjęliśmy tutaj złą decyzję”. I chociaż sklep PSP pozostanie zamknięty 2 lipca tego roku zgodnie z planem, sklepy PlayStation 3 i Vita pozostaną przez ten czas online. istota.

READ  Redfall na PC nadal gra na niedopuszczalnie słabych portach