Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grieving Outriders wyrzucają graczy z Endgame Quests, zanim będą mogli zdobyć swoje łupy. • Eurogamer.net

Grieving Outriders wyrzucają graczy z Endgame Quests, zanim będą mogli zdobyć swoje łupy. • Eurogamer.net

Smutek z powodu Outriderów wyrzuca współpracujących graczy z misji na koniec gry, zanim zdążą zdobyć łupy.

Końcowa gra, zwana Eksploracjami, zawiera szereg hard rockowych konfrontacji, których ukończenie zapewnia potężne łupy.

Eurogamer News Team: Czy zwrot Sony w grach PS3 i Vita opóźnia to, co nieuniknione?

Te eksploracje nagradzają łupem tylko po ukończeniu. Po zaliczeniu Ostatniej Bitwy wbiegasz do Drop Room, aktywujesz go i uwalniasz swój łup. W tym miejscu wkraczają trolle, aby zepsuć dzień swojej ofierze, znokautując ją, zanim jeszcze dotrą do kapsuły.

„Dołączyłem wcześnie na wyprawę, pomogłem facetowi do samego końca i tuż przed otwarciem kapsuły kopnął mnie”. FancyTangerine3312 powiedział w poście na subreddicie Outriders.

„To było całkowicie niesprawiedliwe… tak samo, jak ktoś nie może się przyłączyć po rozpoczęciu ostatniej konfrontacji, musi być taki sam, jak kopanie kogoś”.

FancyTangerine3312 nie jest sam. W ciągu ostatniego tygodnia, gdy coraz więcej graczy Outriderów zatrzymywało się w grze końcowej, widziałem rosnącą liczbę raportów od graczy, którzy zostali wyrzuceni, zanim mogli odebrać swoje łupy z Ekspedycji.

Kolejnym zagrożonym graczem jest Redditor TxDieselKid. „Jest rok 2021, a ludzie nadal kopią, zanim łupy zostaną zrzucone?” Oni powiedzieli. – Jak to się w ogóle dzieje? Właściwie nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby to robić. Jak ludziom się to podoba?

„PCF naprawdę musi sobie z tym poradzić JAK NAJSZYBCIEJ. Może to 20-sekundowy licznik czasu, gdy zadanie zostanie usunięte z wyrzucenia?”

TxDieselKid przesłał poniższy klip pokazujący, co się stało, gdy zostali wyrzuceni podczas sesji.

Gracze mówią teraz, że odkładają grę wieloosobową ze względu na ryzyko wyrzucenia.

„Wyobraź sobie, że dołączasz do lobby, robisz 15-karatowe złoto, a gdy tylko skończysz, zostajesz wyrzucony” Powiedział trickmalpas kompensacji.

„Słyszałem, że to się wydarzyło. W końcu przydarzyło mi się to dziś wieczorem, naprawdę odciągnęło ludzi od gry zespołowej. Nie bądź tym gościem, jeśli zamierzasz otworzyć imprezę, nie bądź taki. To naprawdę łatwe, nie bawić się z innymi ludźmi. Nie wiem. Niż sikać do miski na płatki.

READ  Todd Howard jest jedyną osobą „upoważnioną do publicznego wypowiadania się na temat niepublikowanych szczegółów Starfield”

„Rozumiem, że istnieją uzasadnione powody, dla których warto zwolnić gracza, ale jest to poza kontrolą”. Powiedział Garculis.

„W tej chwili utknąłem w CT7. Nie mam zbyt wiele czasu na grę, ale kiedy wychodzę, wyrzucają mnie z gry, spędziłem 20 minut i mam nadzieję, że uzyskam fajne spadki poziomu Brązowego, gdy mój ekran się zawiesi, a ja” Otrzymuję bardzo znajomą wiadomość, że wyrzucają mnie z imprezy ”

Gry wideo budzą urazy od czasu powstania gry wieloosobowej, a kopanie sesji online nie jest nowym zjawiskiem. Ale Outriders nie wydają się mieć takiego rodzaju ochrony, jakiej inne gry używają od dłuższego czasu do zwalczania tego rodzaju toksycznych zachowań. (Informowaliśmy już o tym, jak gracze Devastator zostali wyrzuceni z gry końcowej z powodu zauważalnego braku zadawanych obrażeń.)

Co on może zrobić? Gracze zidentyfikowali szereg rozwiązań, w tym uniemożliwiając im wyrzucanie graczy podczas Ekspedycyjnej Ostatecznej Bitwy. Wyobrażam sobie, że programiści z People Can Fly chcieliby przyjrzeć się temu jeszcze raz.