Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto 5 rodzajów sezonów, w które możesz grać jak w Elden Ring • Eurogamer.net

„Za siedem dni tych pięciu odważnych przekroczy Morze Mgły”.

FromSoftware ujawniło pięć grywalnych klas, które pojawią się w Elden Ring.

W oczekiwaniu na długo oczekiwany test sieciowy w przyszłym tygodniu, nowy tweet z kanałów mediów społecznościowych gry ujawnia pięć „Zszarganych” typów graczy, z których będziemy mogli wybierać: Wojownik, Zaczarowany Rycerz, Prorok, Czempion i Krwawy Wilk.

„W ciągu siedmiu dni tych pięciu odważnych przekroczy Morze Mgły”, krótki tweet z oficjalnej strony gry na Twitterze, która zawiera zdjęcia z każdej z pięciu kategorii gry.

Chociaż nazwy wydają się dość zgodne z tym, czego oczekiwalibyśmy od każdej gry RPG akcji, niestety nie ma innych ostatecznych informacji na temat różnic między klasami, ale zdjęcia pokazują, co wydaje się być wariantami męskimi i żeńskimi. Tutaj sprawdź je poniżej:

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Dowiedzieliśmy się wczoraj Elden Ring oferuje tryb graficzny 4K i tryb wydajności 60 klatek na sekundę Na PlayStation 5, Xbox Series X i S.

Jak stwierdził wtedy Wes, potwierdzenie pochodziło z aukcji GameStop z edycji kolekcjonerskiej Elden Ring, która zawiera akapit zatytułowany „Poprawione doświadczenie”. „Korzystając z mocy nowej generacji konsol, PlayStation 5 pozwoli graczom dostosować swoje wrażenia, wybierając między TRYBEM GRAFICZNYM, aby poprawić efekty wizualne gry (do 4K) lub TRYBEM WYDAJNOŚCI, aby uzyskać wyższą liczbę klatek na sekundę (do 60 kl./s)” czyta listę PS5, z tym samym sformułowaniem, również używanym w Microsoft Store.