Tech

Ubisoft nieproporcjonalnie podnosi płace w wielu zespołach programistycznych

Według raportu z KotakuW Kanadzie pracownicy Ubisoft Studios otrzymali podwyżkę. Ubisoft zmagał się ostatnio z wieloma bardzo doświadczonymi programistami, którzy opuszczają firmę, a podwyżki mają zachęcić programistów do pozostania z nimi.

ale, ABLepszyUbisoft Grupa składająca się z obecnych i byłych pracowników Ubisoftu, którzy szukają sposobów na wprowadzenie zmian w firmie, donosi, że podwyżki płac są nieproporcjonalnie obniżane wśród starszych i młodszych pracowników. Oczekuje się, że młodsi pracownicy otrzymają podwyżkę o zaledwie 5% do 7%, podczas gdy starsi pracownicy mogą otrzymać podwyżkę o 20%.

Kotaku cytuje ABetterUbisoft, że podwyżka płac „nie robi absolutnie nic, aby sprostać głównym żądaniom” grupy. Grupa uważa również, że podwyżki płac „pogłębiają przepaść między pracownikami o wysokich i niskich zarobkach”. Na początku tego roku grupa wysłała do Ubisoft list z żądaniem zmian w miejscu pracy. Wiadomość pojawia się po tym, jak firma została oskarżona o niewłaściwe zachowanie seksualne wśród pracowników i promowanie złego miejsca pracy.

ABetterUbisoft nie jest jedyną grupą branży gier, która wzywa do zmian w branży gier. ABetterABK to kolejna grupa pracująca nad sposobami zmiany Activision Blizzard King. konto na Twitterze . ABBetterABK podzielił się historiami byłych pracowników Blizzarda Przedstawia problemy, z jakimi boryka się ogólnie branża gier.

READ  Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości na temat uzupełniania zapasów produktów Smyths, Game, Argos i innych w Wielkiej Brytanii

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment