Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłoszenie PS Plus Czerwiec 2022 Gry PS5, PS4

The PS Plus Gry z czerwca 2022 zostały oficjalnie ogłoszone i wiecie co? Przecieki były dokładne. wielokrotnie. Kiedy nie są w tych dniach? Aby było jasne, jest to technicznie linia PS Plus Essential, jak to się teraz nazywa. To ostatnia miesięczna aktualizacja przed nową PS Plus Extra i PS Plus Premium Równoważne klasy pojawią się jeszcze w tym miesiącu, w wielu regionach, w tym w Ameryce Północnej i Europie.

Bez zbędnych ceregieli, oto trzy gry na czerwiec:

Wszystkie trzy gry będą dostępne do pobrania od przyszłego wtorku – 7 czerwca.

God of War jest wliczony w cenę energicznie dyskutowane W ciągu ostatnich kilku dni gra została już udostępniona w wielu usługach, w tym PS Plus Collection i PS Now. To świetna gra – prawdopodobnie jedna z najlepszych gier na PS4 w historii – ale ci, którzy są zainteresowani ponownym uruchomieniem Kratosa, będą ją mieli prawdopodobne Zagraj teraz.

Gdzie indziej Naruto i Nickelodeon będą podzieleni w opiniach. Obie są solidnymi grami, ale skupiają się na trybie dla wielu graczy – a PS Plus oferował tytuły dla wielu graczy, które albo się starzeją, albo starają się zachować aktualność – lub jedno i drugie.

Co sądzisz o grach PS Plus na czerwiec 2022 r.? Jak zawsze, wyraź swoją opinię w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Biomy Forza Horizon 5 pojawiają się na nowych, fajnych zrzutach ekranu • Eurogamer.net